Mariusz Max Kolonko i nowa partia na scenie politycznej. „Mamy dość polityków i amatorskich rządów”

Mariusz Max Kolonko ogłosił na swoim profilu na Twitterze powstanie nowej formacji na polskiej scenie politycznej. Jakie postulaty znalazły się w programie partii #R Revolution?

4 lipca Amerykanie świętują Dzień Niepodległości. Mariusz Max Kolonko, który od wielu lat mieszka w Stanach Zjednoczonych skąd komentuje wydarzenia w Polsce i na świecie za pośrednictwem kanału Max TV, postanowił wykorzystać ten dzień do ogłoszenia ważnej wiadomości. Dziennikarz poinformował o powstaniu nowej partii – #R Revolution. Mamy dość polityków, dość waszych durnych gierek, dość waszych amatorskich rządów. Pora, by władze w państwie objął Naród i rządził dla dobra Narodu – tłumaczy Kolonko.

Formacja uruchomiła już swoją stronę internetową. „#R to oddolny, dobrowolny i pozytywny Ruch Patriotyczny, który został zainspirowany ideą szybkiego rozwoju Polski poprzez organiczną pracę opartą o takie wartości jak lojalność, wolność, zaufanie, pracowitość i entuzjazm. Naszą inspiracją jest znakomity dziennikarz Mariusz Max Kolonko, który poprzez swoje programy (swoją działalność) odkrywa piękne oblicze Polski i Polaków, dając nam nadzieję i receptę na realizację naszych życiowych marzeń w naszej ojczyźnie” – czytamy.

W programie partii znalazły się m.in. kwestie dotyczące sądownictwa (powinna być wybierana w wyborach powszechnych), zmian podatkowych (zrównanie kwoty wolnej od podatku dla wszystkich), reparacji wojennych (w formie pomocy wojskowej dla państw wschodniej flanki NATO, ze szczególnym uwzględnieniem Polski), przeprowadzenia referendum w sprawie posiadania broni, ograniczenia liczby posłów czy wprowadzenia jednomandatowych okręgów wyborczych.

WPROST.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*