KOSZMAR. Kiedy opalał się w ogrodzie, obok niego spadło ciało!

obok niego spadło ciało

W niedzielę w ogrodzie na terenie posesji przy Offerton Road w Londynie dokonano makabrycznego odkrycia. Mieszkańcy budynku znaleźli tam ciało mężczyzny. Zmarły to pasażer na gapę, który ukrył się w podwoziu samolotu Kenya Airways lecącego z Nairobi na brytyjskie lotnisko Heathrow. Mężczyzna chciał nielegalnie dotrzeć do Europy.

Ciało spadło metr od mężczyzny, który opalał się w ogrodzie. Wezwana na miejsce policja ustaliła, że ciało wypadło z podwozia samolotu Kenya Airways, gdy maszyna przygotowała się do lądowania na lotnisku Heathrow.

– Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna był pasażerem na gapę i wypadł z podwozia podczas przelotu samolotu Kenya Airways na lotnisko w Heathrow. Po wylądowaniu samolotu pod podwoziem znaleziono torbę z jedzeniem – podała Metropolitan Police. Śledczy przypuszczają, że mężczyzna chciał nielegalnie dotrzeć do Europy.

Linia Kenya Airways w wydanym oświadczeniu wyraziła ubolewanie z powodu śmierci mężczyzny i poinformowała, że wypadł tuż przed zakończeniem lotu, który trwał blisko 9 godzin (odległość to 6 840 kilometrów). Londyńska policja będzie teraz pracować nad ustaleniem tożsamości i wieku mężczyzny.

To nie pierwszy tego typu wypadek. W czerwcu 2015 roku ciało mężczyzny spadło na budynek sklepu stojącego niedaleko lotniska. Imigrant wypadł z samolotu lecącego do Londynu z Johannesburga. Przesiedział w podwoziu jedenaście godzin, ale gdy maszyna podchodziła do lądowania i wysunęła koła, nie utrzymał się w środku.

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*