Scena jak z HORRORU. Bestialsko zamęczony kot. Czy to był mord rytualny?

zamęczony kot

Scena jak z horroru. Stary opuszczony budynek, łopata, wiadro i młotek. Na ścianach krwawe ślady. Ktoś prawdopodobnie najpierw znęcał się nad kotem, by później w bestialski sposób go zabić. Mieszkańcy Sobótki są w szoku. Makabrycznego odkrycia dokonała wrocławska Ekostraż. Funkcjonariusze wydali oświadczenie i zapowiadają, że będą się tej sprawie przyglądać.

WIDEO

W tym odcinku Kryminalnej Siódemki również:

– Pan Sebastian od trzech miesięcy walczy o wydanie mu ciała swojego zmarłego dziecka. Dziewczynka, tuż po urodzeniu, dziewiątego kwietnia tego roku, została zabita przez swoją matkę. Jej zwłoki znaleziono w lesie w okolicach Zgierza.

– Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało 9 osób w związku z podejrzeniem oszustwa ma miliard złotych przy jednym z przetargów na budowę elementu infrastruktury kolejowej PKP – systemu kontroli bezpieczeństwa jazdy pociągów ERTMS/GSM/-R. Do zatrzymań doszło na Mazowszu, Dolnym Śląsku oraz w województwie zachodniopomorskim.

– Dantejskie sceny rozegrały się w jednym ze sklepów na kieleckim Czarnowie. Pracownicy ujęli dwóch sprawców kradzieży alkoholu. Gdy drzwi zamknęły się przed nosem opuszczających z „fantami” sklep młodych mężczyzn, jeden z nich postanowił w sposób siłowy zmusić personel do ich otwarcia.

– Wyzwiska i szarpanie pracowników z Ukrainy. Nadzorca ukazany w filmie miał pilnować Ukraińców przy pracy. Został zwolniony dzień po jego publikacji. Poza kamerą, w rozmowie z naszym reporterem przedstawił swoją wersję wydarzeń, twierdząc, że to on został zaatakowany przez pracowników, bo stanął w obronie jednej z Ukrainek.

– Strzały i pościg w samo południe, w centrum miasta. Przed toruńskim sądem zapadł wyrok w sprawie strzelaniny sprzed dwóch lat. Oskarżeni zostali skazani na kilkuletnie wyroki więzienia. Jest też kolejny zwrot w sprawie. Sąd uznał, że osoby, które w procesie występowały jako poszkodowani, też mogli dopuścić się przestępstwa.

– Ta zbrodnia wstrząsnęła mieszkańcami Skarżyska-Kamiennej. We wrześniu ubiegłego roku w jednym z domów odkryto w walizce zwłoki mężczyzny. Podejrzanych nie trzeba było długo szukać. Okazała sie nimi para znajomych ofiary. Prokuratura rejonowa w Skarżysku-Kamiennej skierowała do sądu akt oskarżenia w tej sprawie.

REGIONY.TVP.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*