Kim jest kobieta, która odbiła męża Kaczyńskiej? Nieznane fakty z życia b. żony Boruca

kobieta odbiła męża Kaczyńskiej

Marta Kaczyńska jako trzykrotna mężatka ma spore doświadczenie w związkach. Wychowuje trójkę dzieci, które są jej całym światem. W branży prawniczej poznała swojego drugiego męża, Marcina Dubienieckiego, którego uwiodła inna kobieta. Jak się okazuje, kobietą, która zamieszała w głowie mężowi Marty Kaczyńskiej, jest była żona polskiego bramkarza polskiej reprezentacji piłki nożnej, Artura Boruca. Przedstawiamy fakty z życia nowej miłości męża Marty Kaczyńskiej.

Marta Kaczyńska to córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej, Lecha i Marii Kaczyńskich. Odkąd jej rodzice zginęli w katastrofie Smoleńskiej, Marta dużo czasu poświęcała ich upamiętnieniu. Rodziny ofiar katastrofy Smoleńskiej w każdą rocznicę przypominają sobie to dramatyczne wydarzenie. Marta Kaczyńska napisała książkę o rodzicach, która miała rzucić trochę światła na ich relację.

Marta Kaczyńska wychowuje dwie córki i syna. Pierwsza córka, Ewa Smuniewska, urodziła się ze związku z Piotrem Smuniewskim. W 2007 roku urodziła się druga córka, Martyna Dubieniecka, której biologicznym ojcem jest Marcin Dubieniecki. W 2018 roku Marta Kaczyńska związała się z Piotrem Zielińskim, któremu urodziła trzecie dziecko – syna.

Marta Kaczyńska udziela się często na swoim instagramie. Ma spore grono wielbicieli, którzy z chęcią komentują różne artystyczne fotografie. W social mediach dzieli się również cząstką swojego prywatnego życia. Przeglądając je profile, możemy zobaczyć jak mieszka, co jada, gdzie wybiera się na wakacje. Dużo wolnego czasu poświęca swoim dzieciom i wiele rzeczy robi z uwagi na nie. Z dumą chwali się wspólnymi pasjami, które dzieli z córkami, czyli jazdą konną i zwierzętami. Duża część jej postów przedstawia małego pieska, którego rozpieszcza wraz z pociechami.

Marta Kaczyńska rozstawała się z mężczyznami dwukrotnie. Wystąpiła do sądu o unieważnienie związku małżeńskiego z pierwszym mężem, Piotrem Smuniewskim. Później, drugi mąż wystąpił o rozwód, a później widziano go z kochanką. Kim jest kobieta, która zabrała męża Marcie Kaczyńskiej? Przedstawiamy kulisy związku byłej żony Artura Boruca z mężem Marty Kaczyńskiej, Marcinem Dubienieckim.

Marta Kaczyńska jest trzykrotną mężatką. Z pierwszym mężem, Piotrem Smuniewskim rozstała się w 2007 roku, później z Marcinem Dubienieckim po 9 latach związku, rozwiedli się w 2016 roku, a w 2018 wzięła ślub cywilny z Piotrem Zielińskim, z którym jest do dziś.

Marcin Dubieniecki to polski przedsiębiorca i adwokat. Zamieszany był w kilka kontrowersyjnych spraw. Spędził w więzieniu 14 miesięcy za wyłudzenie prawie 15 milionów złotych z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Był drugim mężem Marty Kaczyńskiej.

Jak się okazuje, Marcin Dubieniecki złożył pozew rozwodowy Marcie Kaczyńskiej, ponieważ nawiązał relację z byłą żoną Artura Boruca. Była nią Katarzyna Modrzewska, która z polskim bramkarzem była w związku małżeńskim od 2001 roku. Zakończył się on w 2009 roku, a sam Artur opowiadał o tym, że Katarzyna utrudnia mu kontakty z dzieckiem, na które piłkarz płacił 17 tys. alimentów. Obecnie, Artur związał się z Sarą Mannei.

Marcin Dubieniecki poznał Katarzynę Modrzewską podczas sprawy rozwodowej jej oraz piłkarza Artura Boruca. Reprezentował jej stronę w sądzie i w ten sposób się poznali. Para była przesłuchiwana pod względem wyłudzeń z funduszu dla niepełnosprawnych.

Katarzyna Modrzewska wraz z Marcinem Dubienieckim wywalczyli ogromne alimenty od Artura Boruca i połączyło ich uczucie jeszcze podczas związku z Martą Kaczyńską. Jakiś czas później pojawił się wniosek o rozwód, wychodzący od Dubienieckiego. Planował z Modrzewską przyszłość. Zrobił z niej panią prezes zarządu firmy Abud Consulting.

Marta Kaczyńska oraz Marcin Dubieniecki nigdy nie skomentowali sytuacji, które działy się w tamtym okresie. Nie otrzymano odpowiedzi na pytania, które dotyczyły rozwodu, związku, czy romansu z Katarzyną Modrzewską.

Katarzyna Modrzewska to osoba, która odebrała męża Marcie Kaczyńskiej. Kobieta uważała swojego byłego męża, Artura Boruca za niezrównoważonego psychicznie i pomimo ogromnego majątku, który Artur zaoferował jej podczas sprawy rozwodowej, wspólnie z Marcinem Dubienieckim, wywalczyli jeszcze ogromne alimenty. Ograniczyła kontakt dziecka z ojcem piłkarzem, a jakiś czas temu urodziła dziecko Marcinowi Dubienieckiemu.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*