HORROR w domu starców. 102-latka podejrzana o zabójstwo

HORROR w domu starców

W domu spokojnej starości w Chézy-sur-Marne na północy Francji doszło do brutalnej zbrodni. 92-letnia kobieta została znaleziona martwa w swoim łóżku. Sekcja zwłok wykazała, że zginęła w wyniku uduszenia i ciosów w głowę. O zabójstwo seniorki podejrzana jest 102-letnia współlokatorka ofiary.

92-letnia mieszkanka domu spokojnej starości w Chézy-sur-Marne została znaleziona martwa w swoim łóżku w sobotę krótko po północy. Makabrycznego odkrycia dokonał pracownik placówki. Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci 92-latki było uduszenie oraz ciosy w głowę – poinformował w wydanym w środę komunikacie prokurator Soissons Frederic Trinh.

#Aisne Mortellement frappée par une résidente de 102 ans à la maison de retraite de Chézy-sur-Marne : ce que l’on sait https://t.co/3HTYUnTYMt pic.twitter.com/rUUrKADKZ4 — L’Union-L’Ardennais (@UnionArdennais) 22 maja 2019

Współlokatorka ofiary, kobieta w wieku 102 lat, miała zadeklarować asystentce medycznej, że „kogoś zabiła”. Kobieta została przewieziona do zakładu psychiatrycznego z uwagi na „stan dezorientacji i pobudzenia”. W związku z tym śledczy nie mogli jej przesłuchać.

102-latka przejdzie badania psychiatryczne, które pozwolą stwierdzić czy za swój czyn będzie odpowiadać karnie.

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*