Muzułmanie grożą śmiercią polsko-niemieckiej modelce! Powód? Te zdjęcia…

polsko-niemieckiej modelce

Samantha Justus to popularna polsko-niemiecka modelka, w której płynie też afgańska krew. W ostatnim czasie kobieta zaczęła otrzymać groźby ze strony muzułmanów. Powód? Nie podobają im się zdjęcia, którymi kobieta dzieli się w Internecie.

Mieszkająca w Hamburgu modelka prowadzi profil na Instagramie, który obserwuje ponad 48 tysięcy internautów. Kobieta wrzuca przede wszystkim zdjęcia swojej wysportowanej sylwetki, co wywołało oburzenie wśród muzułmańskiej społeczności. Doszło do tego, że kobieta zaczęła się bać wychodzić z domu, gdyż grożono jej śmiercią. Boi się także o bezpieczeństwo swojego rocznego synka.

Samantha wyznała, że jeden z afgańskich krewnych jej ojca zadzwonił do niego i obraził modelkę. Miał także zapowiedzieć, że jeżeli Samantha nie usunie zdjęć z Internetu, to może jej się przydarzyć „coś najgorszego”.

„Jestem zszokowana, skupiam się na sporcie i chcę pokazywać ciało, ale nie w burce” – wyznała. „W Afganistanie nie liczy się to kim jesteś, a to, co o tobie myślą inni. Jestem osobą publiczną, więc staram się być na to przygotowana, ale są sytuację, w których niektóre rzeczy cię przerastają” – powiedziała w wywiadzie.

https://www.instagram.com/p/BvPQThYFSfa/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BwUmjZVFIa6/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BttFvYzi7dr/?utm_source=ig_embed

MOCNEFAKTY.COM

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*