Jackowski twierdzi, że Polska będzie musiała spłacać OGROMNE pieniądze. Jeśli ta wizja się spełni, to oznacza tragedię

Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski po raz kolejny przepowiada dla Polski nie najlepsze dni. Obywatele naszego kraju mają nadzieję, że jasnowidz się myli i nic takiego się nie wydarzy. Oznaczałoby to wielką katastrofę dla państwa.

Krzysztof Jackowski zrobił transmisję na żywo, w której wyznał, że już niebawem nadejdzie gorszy czas dla naszego kraju. Jasnowidz opisał, co jego zdaniem niedługo się wydarzy i przestrzegł wszystkich, którzy w tamtym czasie oglądali jego wideo. Wizje Jackowskiego sprawdziły się już niejednokrotnie, czy zatem mamy się czego obawiać?

Krzysztof Jackowski o nowej ustawie

Jasnowidz z Człuchowa w swoim filmie transmitowanym na żywo odniósł się do kilku kwestii, jednak to jedna z nich może wzbudzić w nas niemały stres. Jackowski opowiedział, że jego zdaniem powinniśmy zacząć martwić się o los naszego państwa i zdecydowanie nie wierzyć we wszystko to, co PiS przedstawia nam w ustawie 447.

Warto przypomnieć, że dotyczy ona majątku, który Żydzi zostawili na terenie kraju, a dokładniej tego, do kogo powinien on należeć. W momencie, gdy nie zostały nigdzie zawarte informacje o spadkobiercy, majątek tafia do skarbu państwa. Dokładnie tak sprawa przedstawia się w przypadku znacznej ilości miejsc na świecie, jednak nie w Polsce. Niektóre środowiska żydowskie zadecydowały, że majątek ich przodków, który pozostał na terenie naszego kraju, należy się tylko i wyłącznie im.

Nic nie będzie wyglądało tak, jak powinno

Zdaniem Jackowskiego problem z ustawą nr 447 nie jest naszym jedynym problemem. Jasnowidz wypowiada się na temat pomocy naszych wojsk USA.

– Nie dość, że mamy problem z ustawą Kongresu 447, to mimo wszystko rząd polski będzie chciał wesprzeć Amerykę, gdyby coś się miało dziać na Bliskim Wschodzie… Nie wierzcie w to, że ta ustawa jest „pusta”. To jest kompletna bzdura… Była podobna sytuacja w Szwajcarii i USA wymogły, że Szwajcaria musiała oddać depozyty pieniężne Żydom… Ja uważam, że rząd PiS-u doskonale wie, że tak to się stanie. Na potrzeby wyborcze mówi, że nie. Proszę zwrócić uwagę na te wypowiedzi: „nikomu nic nie będziemy płacili” – mówi Jackowski

Jeśli jego słowa znajdą swoje potwierdzenie, oznacza to wielką finansową katastrofę dla Polski, ponieważ wszystkie potrzebne fundusze będą pobierane z naszej kieszeni. Warto wspomnieć, że to my w pewien sposób sponsorujemy np. 500 plus, a kolejne koszta mogą wpędzać nas w problemy finansowe.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*