Pawłowicz AGRESYWNIE, jak nigdy. Internauci oburzeni

Pawłowicz AGRESYWNIE

Krystyna Pawłowicz zdecydowała się wyrazić stanowisko w temacie najbliższych wyborów, opierając swoje słowa o kwestie pedofilii. Prawniczka już dawno nie wypowiedziała się na żaden temat w tak agresywny sposób. Internauci pospieszyli z komentarzami.

Krystyna Pawłowicz zaskoczyła wszystkich swoją ostatnią wypowiedzią. Prawniczka dosadnie wyraziła swoje zdanie, poruszając również temat pedofilii i to w bardzo agresywny sposób. Nie trzeba było długo czekać, by po jej słowach w sieci wybuchła prawdziwa burza.

Zbulwersowana Krystyna Pawłowicz zabiera głos

W związku z wyborami, które zbliżają się wielkimi krokami, posłanka postanowiła przestrzec wszystkich przed tym, na kogo oddają głos. Zasugerowała, że zły wybór może przynieść straszliwe skutki.

– W ostatnich 10 latach skazano 1 tys. pedofilów, w tym 27 księży. W tym 1 tys. było 400 osób homo. Więc to oni też są poważnym zagrożeniem dla dzieci. Idąc konsekwentnie dalej, walcząc z pedofilią należy, walczyć też z homoseksualizmem, który do chorej „zabawy” chce jeszcze adopcji cudzych dzieci. By zwalczać pedofilię, musimy walczyć też z ostentacyjnym molestowaniem publicznej przestrzeni przez coraz bardziej zuchwałych homoseksualistów. Co drugi skazany pedofil jest homoseksualistą. Dość publicznego propagowania tej choroby… – ostrzega Pawłowicz.

Zaskakujący apel do wyborców

 – Apeluję do środowisk homo itp.: Robercie Biedroń i Joanno Scheuring-Wielgus skoro serio walczymy z pedofilią i kochacie dzieci, skoro mikro promil problemów pedofilii w KK został już wyświetlony, to dla ich dobra wzywam was do samo lustracji w waszym środowisku… Wybór KE z PO, PSL, SLD lub Biedronia, to zgoda na: cofnięcie reform 500+, 300+, powrót do wysokiego wieku emerytalnego, migranci i islam w waszym sąsiedztwie, euro zamiast złotego i drożyzna, seksualna demoralizacja dzieci, propagowanie pedofilii i mody homo – manifestuje Krystyna Pawłowicz. 

Internauci oburzeni

W mgnieniu oka internauci zaczęli zalewać posłankę falą hejtu. Wyraźnie negowali słowa Pawłowicz, niekiedy rzucając pod jej adresem obraźliwe słowa.

– Wstyd, że taki człowiek zasiada w naszym sejmie… brał słów – czytamy.

– Czy Pani naprawdę nie rozumie tego, że chodzi głównie o to, że kościół kryje zboczeńców? Narysować to Pani? Księży skazano tak niewielu bo mafia kościelna ich kryje – tłumaczy internautka. 

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*