Cejrowski miażdży Mieszkowskiego w TVP. To trzeba zobaczyć (wideo)

Cejrowski miażdży Mieszkowskiego

Cejrowski Mieszkowski. Wojciech Cejrowski to znany polski podróżnik. Sławę zyskał dzięki między innymi programowi „Boso przez świat”, gdzie przemierzał świat, opowiadając, widzom przeróżne historie na tematy związane z państwami, w których gościł.

Cejrowski lubi również wypowiadać się na liczne tematy związane z polityko. Sam określa się od lat mianem „katola”. Bardzo dużą wagę przywiązuje do swojej wiary. Przed każdym wywiadem wykonuje znak krzyża, co nie wszystkim dziennikarzom w Polsce się podoba.

Do niedawna gościł w każdy czwartek po 20 w TVP Info, gdzie dyskutował na liczne tematy dotyczące otaczającej nas rzeczywistości z Michałem Rachoniem. Niestety show obu Panów zostało zniesione decyzją Jacka Kurskiego – prezesa TVP.

Cejrowski Mieszkowski: Cejrowski masakruje Mieszkowskiego

Warto w tym miejscu przypomnieć sytuację, która miał miejsce w TVP w programie Jana Pospieszalskiego. Gośćmi programu był Wojciech Cejrowski oraz Krzysztof Mieszkowski z Nowoczesnej.

Cejrowski dosłownie „zgasił” posła Nowoczesnej po jego deklaracji, że bardzo chętnie chciałby zobaczyć fotografie podróżnika z bronią.

Ostatnia deska ratunku Nowoczesnej

Nowoczesna aktualnie dołączyła do Koalicji Europejskiej. Jest to z pewnością jedna z prób uratowania partii, która z alternatywy dla Prawa i Sprawiedliwości stała się ugrupowaniem stojącym na skraju upadku. Aktualnie dalej nie jest pewna przyszłość Nowoczesnej. Partia ma spore problemy finansowe, a osoby odpowiedzialne za całą sytuację już w partii Katarzyny Lubnauer nie są.

Upadek Nowoczesnej

Nowoczesna jest partią, która jeszcze niedawno osiągała w sondażach wyborczych poparcie na poziomie nawet do 20%. Dziś jest to aż 10 razy mniej. Powodów tej sytuacji jest wiele. Głównym może być przede wszystkim założyciel partii, czyli Ryszard Petru. Jego liczne wpadki doprowadziły Nowoczesną na skraj politycznego upadku. Dziś przyszłość Nowoczesnej stoi pod sporym znakiem zapytania.

WLOCIE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*