Spotkanie przy grillu zakończyło się tragedią. TVP informuje o wielu rannych i ofierze śmiertelnej

TVP zasmuciło makabrycznymi doniesieniami z jednej z imprez, jaka odbyła się przy okazji grillowania. Niewinne spotkanie zamieniło się w tragedię, gdy kilka osób zostało rannych, a jedna zmarła. Stacja podaje szczegóły tragedii.

TVPnie ma dobrych wiadomości dla wszystkich fanów organizowania spotkań na świeżym powietrzu. Wkrótce rozpocznie się maj, a więc ulubiony czas wszystkich Polaków na rozpoczęcie sezonu na grillowane potrawy. Już wkrótce niemal wszyscy rodacy postanowią w ten właśnie sposób spędzać ciepłe weekendy. To, o czym informuje stacja, powinno być dla nich przestrogą.

TVP przedstawiła szczegóły dramatu przy grillu. Zabawa przybrała nieoczekiwany obrót

Grill będzie w najbliższym czasie jedną z najczęstszych form spędzania wolnego czasu. Spotkania na świeżym powietrzu i przy porcjach pysznie przygotowanego pożywienia kojarzą się raczej z miłymi popołudniami w gronie przyjaciół. Nikt nie spodziewa się, że może wydarzyć się coś okropnego.

Tak samo myśleli organizatorzy takiego spotkania w Baltimore. Przyjęcie z grillem miało minąć w przyjemnej atmosferze, jednak to, co się wydarzyło, było prawdziwym koszmarem. Na miejscu doszło do strzelaniny, w wyniku której wiele osób zostało poszkodowanych.

Tak podaje TVP, osiem osób zostało rannych, a obrażenia kolejnej ofiary okazały się śmiertelne. Mało tego, jej ciało znaleziono w okolicach kościoła przecznicę dalej. Wszystkie osoby poszkodowane są dorosłe. Tragiczny finał przyjęcia był szokiem dla lokalnej społeczności. Sąsiedzi i mieszkańcy są wstrząśnięci doniesieniami o krwawym wydarzeniu.

Nie wiadomo, jak doszło do tragedii. Policja będzie badać sprawę

Policja stara się ustalić, jak wyglądał dokładny przebieg zdarzeń. Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że ogień otworzyła tylko jedna osoba. Według informacji podanych przez TVP, mundurowi uważają, że strzały zostały oddane, aby bronić się przed napastnikiem, jaki zaatakował imprezowiczów. To jedynie spekulacje, jakie pojawiły się po pobieżnych oględzinach śladów zostawionych na miejscu zdarzenia.

Jak na razie jednak wszystkie zebrane informacje są znikome. Nie wiadomo, co dokładnie się wydarzyło ani jakie motywy kierowały osobą odpowiedzialną za masakrę. Obecnie sprawca dramatu jest poszukiwany przez organy ścigania. Funkcjonariusze dokładają wszelkich starań, aby agresor nie uciekł przed sprawiedliwością.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*