SKANDAL! Ludzie z zarzutami o gwałtyna nieletnich! Co Bieniuk robił w tym towarzystwie?

Bieniuk gwałt nieletnich

„Zatoka Sztuki” to klub, gdzie na swoje ofiary polował łowca nastolatek, Krystian W. (42 l.), nazywany przez bywalców królem sopockich klubów, znany też pod pseudonimem „Krystek”. Prokuratura postawiła mu łącznie 65 zarzutów dotyczących gwałtów i nakłaniania małoletnich do prostytucji. 20 pokrzywdzonych nie miało skończonych 18 lat, a 5 ofiar to dziewczynki poniżej 15 roku życia! Wraz z „Krystkiem” zarzuty usłyszał także Marcin T. Obu grozi 12 lat odsiadki!

Afera związana z „Zatoką Sztuki” wybuchła w 2016 r. Rok wcześniej Jarosław Bieniuk wrzucił do internetu zdjęcie z wakacji. Widać na nim jak wypoczywa wraz z Marcinem T. i jego ówczesną dziewczyną Sylwią Sz. – tą samą, która teraz oskarża go o zgwałcenie!

Kobieta już w 2012 r. wyszukiwała tancerki i hostessy do najbardziej ekskluzywnego w Sopocie „klubu dla gentlemanów”. Chętnym oferowała wysokie zarobki i zakwaterowanie. Obok ogłoszenia było umieszczone jej zdjęcie.

To właśnie Sylwia Sz. w nocy z 12 na 13 kwietnia spotkała się z przyjaciółmi i z Bieniukiem w kameralnym sopockim hotelu. W nim sportowiec i Sz. spędzili noc. Kilka dni później kobieta oskarżyła byłego piłkarza o gwałt. Jarosław Bieniuk został zatrzymany, ale w środę 17 kwietnia wyszedł na wolność, po wpłaceniu 20 tys. zł kaucji. Prokuratura nie przedstawiła mu zarzutu gwałtu, tylko udzielenia narkotyków. Śledztwo w sprawie gwałtu wciąż trwa.

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*