Wypatrzyli ten szczegół za plecami Szydło. Też to widzicie?

Beata Szydło

Beata Szydło złożyła Polakom życzenia świąteczne na Twitterze. I niby nic kontrowersyjnego się nie wydarzyło, ale część internautów wypatrzyła za plecami byłej premier jeden szczegół i przypisała Szydło niecne intencje. Czy mieli rację?

Wielkanoc to czas, w którym wielu polityków stara się wzbudzić sympatię i składa wyborcom życzenia. Wielu z nich robi to z pewnością z potrzeby serca. Na Twitterze film z życzeniami zamieściła też była premier Beata Szydło.

– Szanowni państwo. Życzę, żeby święta Wielkiej Nocy były dla was radosne, szczęśliwe, zdrowe – mówi Beata Szydło. – Życzę, byście spotkali się przy wielkanocnych stołach ze swoimi rodzinami – dodała.

Jednak część internautów dopatrzyła się w geście Szydło kampanii wyborczej, zamiast zwykłych życzeń. Jak to możliwe? Ich uwagę przykuł plakat „500+” znajdujący się za plecami premier. I w tym dopatrzyli się promocji programu PiS w gorącym, przedwyborczym czasie.

– Czy ja dobrze widzę na obrazku za plecami tej pani 500+? Toż to przekaz podprogowy. W życzeniach świątecznych. Nieładnie, Pani Beato, ale to nie jest zaskoczenie – napisała jedna z internautek.

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*