Ogromny wzrost brutalnych ataków i morderstw! Europa tego jeszcze nie widziała

wzrost ataków i morderstw

Federalny Urząd Policji Kryminalnej opublikował niedawno statystyki dotyczące przestępczości w Niemczech. Z raportu wynika, iż mieszkańcy tego państwa znacznie częściej stają się ofiarami kryminalnej działalności imigrantów. Dane prezentowane w zestawieniu pozostają w mocnym konflikcie z przyjętymi przez media głównego nurtu poglądami na temat obecności uchodźców wśród społeczeństwa Europy.

Raport zatytułowany jest „Zbrodnia w kontekście imigracji”. W dokumencie pochodzącym z 2018 roku przeanalizowano statystyki dotyczące działalności przestępczej takiej jak: zabójstwa, napaści, rabunki, czy przestępstwa i napaści na tle seksualnym. Autorzy zestawiania podkreślili, że celem badania było ustalenie korelacji pomiędzy masową imigracją a wzrostem liczby incydentów niezgodnych z prawem obowiązującym w Niemczech.

Z obliczeń specjalistów wynika, iż liczba Niemców, którzy zginęli z rąk imigrantów, wzrosła o ponad połowę w porównaniu z rokiem 2017. Zwiększyła się również liczba odnotowanych napaści seksualnych dokonanych przez osoby, które ubiegają się o azyl. W porównaniu z latami poprzednimi wzrosła również liczba ataków podejmowanych przez Niemców przeciwko imigrantom, nadal jest ona jednak mniejsza, niż odsetek incydentów gdzie właśnie Niemcy są ofiarami.

Polityka otwartych drzwi propagowana przez Angelę Merkel wywołuje coraz większą niechęć wśród rodowitych Niemców. Masowa imigracja powoduje wzrost przestępczości, a ataki z jednej i drugiej strony są zjawiskiem coraz częstszym. Według policji w grudniu 2018 roku w Niemczech było 300 000 osób ubiegających się o azyl i 697 000 uchodźców. To ogromne liczby, a zarazem ogromne wyzwanie dla władz i obywateli tego państwa.

MOCNEFAKTY.COM

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*