Szok! Na mistrzynię wylała się fala hejtu, bo… wstąpiła do wojska! Skandaliczne komentarze…

Coraz częściej słyszymy o sportowcach, którzy poszli w kamasze. Mało kto spodziewa się jednak, że za taki krok może wylać się na niego fala hejtu… Niestety, taki los spotkał polską mistrzynię Europy w sztafecie 4×400 metrów, Igę Baumgart-Witan.

Mistrzyni Europy niedawno wstąpiła do Wojsk Obrony Terytorialnej, co nie wszystkim się spodobało. Posypały się wyzwiska: „pisior”, „to przedszkolaki i na wojnie będą mięsem armatnim”, „dawniej było ZOMO, również ochotnicze”.

Biegaczka nie kryła zaskoczenia zachowaniem internautów:

„[…] każdy kto pisze tak okropne słowa o osobach które postanowiły wejść do struktur terytorialsów powinien puknąć się prosto w głowę! Ja uważam, że jest to fantastyczna inicjatywa i bardzo potrzebna w tych czasach! Ci ludzie nie są tam dla pieniędzy a z potrzeby pomocy „swoim”, działamy na terenie gdzie mieszkamy, jesteśmy lokalnymi patriotami i w czasie pokoju będziemy służyć naszemu województwu, miastu i okolicy!” – napisała na Facebooku.

WitamOdnosząc się do "hejtu" ze strony niektórych osób, jak bardzo się na mnie zawiedli a ja jak bardzo "się sprzedałam…

Geplaatst door Iga co śmiga – Iga Baumgart-Witan op Woensdag 27 maart 2019

https://www.facebook.com/igacosmiga/posts/2257950091159702

MOCNEFAKTY.COM

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*