Jak mieszka Krzysztof Jackowski? Luksusy jakich mało

Krzysztof Jackowski tym razem nie przepowiadał przyszłości, ale postanowił pokazać mediom, jak wygląda jego mieszkanie. Popularny jasnowidz z Człuchowa żyje w niebywałym luksusie, których niejedna osoba może mu pozazdrościć.

Krzysztof Jackowski jest znany z przepowiedni, które wprawiają w optymizm lub mrożą krew w żyłach. Tym razem popularny jasnowidz dał się poznać z całkiem innej, bardzo zwyczajnej strony. Pokazał mediom swoje mieszkanie, w którym pracuje i spędza czas z rodzina. Dla wielu osób okaże się ono bardzo dużym zaskoczeniem. Krzysztof Jackowski żyje w luksusie, o którym przeciętny Polak może jedynie pomarzyć.

Jasnowidz z Człuchowa pochwalił się mediom swoją bogatą rezydencją. Na pierwszy rzut oka widać, że jego praca przynosi mu nie tylko satysfakcję, ale również spore korzyści finansowe. Jego mieszkanie jest bardzo luksusowe i nie będzie przesadą stwierdzenie, że Krzysztof Jackowski żyje jak prawdziwy król.

Krzysztof Jackowski żyje jak król. Jego rezydencja to prawdziwe luksusy

Pozory mylą. Krzysztof Jackowski mieszka w kamienicy i nic nie wskazuje na to, że jego mieszkanie jest urządzone w tak imponujący sposób. W przestronnych pomieszczeniach rzuca się w oczy zamiłowanie jasnowidza do antycznych mebli i orientalnych pamiątek. Komoda z Indii, drewniane drzwi z Tybetu i stół ze szlachetnego, starego drewna to tylko niektóre elementy oryginalnego wystroju wnętrza. Mieszkanie Krzysztofa Jackowskiego ma prawdziwie magiczny klimat.

Krzysztof Jackowski w umiejętny sposób łączy tradycję z nowoczesnością. Oprócz starych mebli w jego domu znajdują się nowoczesne sprzęty codziennego użytku. To niecodzienne połączenie stylów upewnia jego gości, że w mieszkaniu przebywa osoba wyjątkowa. Klimat tego mieszkania zdecydowanie sprzyja jasnowidzowi – to właśnie tutaj miał większość swoich trafnych wizji.

Krzysztof Jackowski z chęcią opowiedział dziennikarzom o swoim mieszkaniu. Jasnowidz z Człuchowa wyraźnie podkreślił, że bardzo lubi swoje mieszkanie, a jego niepowtarzalny klimat sprzyja nie tylko pracy, ale również odpoczynkowi w gronie rodzinnym. Internautom również podoba się rezydencja Krzysztofa Jackowskiego. Docenili przede wszystkim nietuzinkowy styl i niepowtarzalny klimat. Komentarze były bardzo pozytywne:

– Przytulne gniazdko, bardzo gustownie urządzone – napisał jeden z internautów

– Bardzo fajne mieszkanko. Życzę z całego serca, żeby się tam Panu dobrze mieszkało. – dodała inna osoba.

Internauci jednomyślnie podkreślają, że mieszkanie Krzysztofa Jackowskiego to nie tylko luksusowa rezydencja, ale również wyjątkowy apartament „z duszą”.

Tak wygląda mieszkanie Krzysztofa Jackowskiego:

NAJWYŻSZY CZAS

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*