Skandaliczna wypowiedź Jackowskiego o homoseksualistach. Po prostu brak słów

Krzysztof Jackowski, znany jako jeden z najpopularniejszych polskich jasnowidzów, zajął stanowcze stanowisko w sprawie ostatnich wypowiedzi polskich polityków dotyczących praw homoseksualnych par. Słowa medium na temat osób LGBT zbulwersowały wielu internautów, wywołując jednocześnie entuzjazm wśród prawicowych działaczy.

Krzysztof Jackowski znalazł już naprawdę wielu zwolenników, którzy wierzą w jego budzące emocje przepowiednie. W ostatnim czasie jasnowidz coraz częściej porusza jednak w swoich filmach na platformie YouTube tematy polityczne oraz światopoglądowe, czym naraził się licznym fanom. Medium nie ukrywa bowiem swych przekonań, które dla niektórych internautów okazują się naprawdę oburzające.

Krzysztof Jackowski o prawach homoseksualnych par

Niedawno Krzysztof Jackowski nagrał stosunkowo długie wideo, w którym poruszył temat wypowiedzi niektórych polskich polityków, opowiadających się bezpośrednio za adopcją dzieci przez pary homoseksualne. Jasnowidz zdecydowanie nie zgadza się na podobne prawne rozwiązanie.

– Zwróćmy uwagę na nasilające się coraz bardziej podważania naszej wiary, kultury, w jakimkolwiek tego słowa znaczeniu. Nawet w Polsce politycy mówią, że adopcja dzieci przez pary homoseksualne jest jak najbardziej okej – powiedział stanowczo Jackowski, po chwili przybierając jeszcze ostrzejszą narrację.

– Mówią to z podniesionymi głowami. Jakie wzory wyciągnie to dziecko, widząc tych dwóch mężczyzn całujących się? Nie mogę tego zrozumieć. Ja rozumiem, że żyjemy w wolnym świecie, dwóch mężczyzn może się całować jeśli ma ochotę, ale powinni zachować odrobinę szacunku dla natury i nie starać się o dziecko, które nie jest ich – dodał także krytycznie jasnowidz, wywołując wśród widzów gigantyczną, internetową burzę.

– Dziecko niebędące homoseksualne musi to widzieć i przyswajać jako coś normalnego, to już jest krzywienie – podsumował ostatecznie popularny wśród polskiej opinii publicznej przepowiadacz.

Słowa jasnowidza Jackowskiego o LGBT wywołały skrajne emocje

Wypowiedź Krzysztofa Jackowskiego szybko sprowadziła na niego ogromną krytykę. Wielu widzów określało jego słowa skandalicznymi, nie ukrywając swej złości i rozczarowania. Wytykano mu niebezpieczny konserwatyzm i niezrozumienie idei, które głoszą osoby LGBT.

Jednocześnie opinia jasnowidza wywołała jednak duży entuzjazm wśród osób o poglądach prawicowych, które przytaczały niedawne przemówienie Jarosława Kaczyńskiego, dotyczące braku jego przyzwolenia na adopcję dzieci przez pary homoseksualne. Głośna mowa została wygłoszona podczas konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Katowicach.

YouTube

Więcej postów