Jackowski o tym, co niedługo będzie działo się w Polsce. Ma dla nas bardzo złe informacje

Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski postanowił zabrać głos w sprawie, która od pewnego czasu – zwłaszcza po dramatycznym weekendzie – nurtuje większość Polaków. W udzielonym wywiadzie wyjaśnia, jak według niego będą wyglądały najbliższe miesiące i na co wszyscy powinniśmy się przygotować.

Krzysztof Jackowski cieszy się niesłabnącą popularnością na portalu YouTube, gdzie regularnie zamieszcza nagrania, w których dzieli się z widzami swoimi przeczuciami i wizjami. Mimo że nie wszystkie jego wizje się sprawdzają, nie brakuje takich, którzy jego słowa zawsze traktują bardzo poważnie. W końcu tytuł „specjalisty od odnajdywania osób zaginionych” nie wziął się z niczego.

Wizje i przeczucia, którymi ze swoimi widzami dzieli się jasnowidz z Człuchowa coraz częściej dotyczą nie osób zaginionych, ale najróżniejszych innych stref życia społecznego. Jasnowidz wypowiada się także na tematy polityczne, społeczne i ekonomiczne. Tym razem został spytany przez „Super Express”, jak będzie wyglądało lato w 2019 roku.

Krzysztof Jackowski o tegorocznym lecie

W odniesieniu do tego, co dzieje się w Polsce w ostatnich tygodniach, znaczna część Polaków zaczęła się niepokoić, czy pogoda dalej będzie się utrzymywać w takim stanie. Zaplanowanie urlopu zawsze wiąże się z trudnościami, zwłaszcza jeśli ktoś chciałby już teraz zająć się kalendarzem.

– Tegoroczne lato kojarzy mi się z ciepłem, ale jednocześnie może być bardzo kapryśne. W moim odczuciu lato będzie się przeplatało z dużymi zawirowaniami pogody. Uważam, że w tym roku lato będzie długie, z tym, że będą gwałtowne zmiany pogody: z burzami i nawałnicami. Wydaje mi się, że lipiec będzie bardzo ładny i ciepły, podobnie jak pierwsza połowa sierpnia. Potem do Polski nadejdzie ochłodzenie – mówił w rozmowie z „Super Expressem” jasnowidz.

Tegoroczna zima bardzo mocno nas zaskoczyła. Zwłaszcza jej ostatnie tygodnie, które przyniosły ze sobą destrukcyjne wichury oraz liczne opady. W sytuacji, w której trudno przewidzieć jakąkolwiek prognozę, planowanie urlopu nie należy do rzeczy najłatwiejszych. Jednakże według jasnowidza, czeka na bardzo ładne lato.

Warto jednak zwrócić uwagę na wypowiedź o zawirowaniach. Może to oznaczać, że pomimo ładnej pogody, będziemy świadkami dalszego ciągu anomalii, które dotykają nasz kraj w ostatnim czasie.

W ostatnich dniach potężne podmuchy wiatru, osiągające prędkość nawet ponad 200 km/h, a także opady deszczu i burze spowodowały wiele zniszczeń na terytorium naszego kraju. Wiele osób sądzi, że to ostatnie podrygi mijającej zimy, jednak według jasnowidza, możemy być świadkiem takich załamań nawet w lecie. Oznacza to, że burze i nawałnice, jakich doświadczyliśmy do tej pory będą tylko wstępem do naprawdę trudnego lata.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*