Cena zwala z nóg! Posiadłość mordercy wystawiona na sprzedaż! Doszło tam do MAKABRYCZNEJ zbrodni [FOTO]

Posiadłość mordercy wystawiona na sprzedaż

16 lat temu w murach tego domu rozegrała się tragedia, która zakończyła życie pięknej aktorki. Teraz rezydencja, która naznaczona jest krwią, została wystawiona na sprzedaż.

Phil Spector jest producentem oraz muzykiem, który zasłynął przede wszystkim z zastosowania innowacyjnej techniki zwanej “ścianą dźwięku”. W ten sposób nagrał utwory m.in. Leonarda Cohena, Tiny Turner, czy grupy The Beach Boys.

Drugi raz o Spectorze usłyszał świat, gdy w 2003 r. w murach jego posiadłości została zamordowana aktorka i modelka Lana Clarkson. 29 maja 2009 r. producent został skazany za morderstwo drugiego stopnia na dożywocie. Może się jednak ubiegać o warunkowe zwolnienie po 19 latach.

Po tym, jak muzyk trafił do więzienia, postanowił rozwieść się ze swoją trzecią żoną, Rachell Short. Sprzedaż jego posiadłości jest elementem umowy rozwodowej między byłymi już małżonkami.

Sama rezydencja, Pyrenees Castle, została zbudowana niecałe sto lat temu, a jej wnętrza mają tradycyjny wystrój. W środku znajdziemy drewniane i marmurowe podłogi, murale, kominek, a także salon fryzjerski czy salę zabaw. Całość ma ponad 800 metrów kwadratowych podzielonych na trzy piętra – do tego dochodzi działka o powierzchni 10 tys. metrów kwadratowych.

Piękna kalifornijska rezydencja została właśnie wystawiona na sprzedaż za równowartość ok. 21 mln zł.

https://www.instagram.com/p/Buxrs2Ejoyu/?utm_source=ig_embed

WLOCIE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*