Wojewódzki upokorzony przez światowej sławy aktora! Tego nie zapomni do końca życia! [WIDEO]

Wojewódzki upokorzony przez światowej sławy aktora

Stacja TVN nie cieszy się zbyt dobrą opinią w polskim społeczeństwie. Powodem tej tendencji są liczne manipulacje stacji oraz przede wszystkim opowiedzenie się po jednej ze stron konfliktu politycznego w naszym kraju.

Tak samo sytuacja dotyczy pracowników stacji, a w tym między innymi Kuby Wojewódzkiego, który jest uważany za “Króla TVN”. W tym miejscu można żądać pytanie, czy dziennikarz skrajnie liberalnej polskiej stacji może być znany gwiazdom światowego kina?

W programie „Kuba Wojewódzki” gośćmi na słynnej kanapie byli aktorzy Paweł Domagała oraz Rafał Zawierucha. Obydwaj w ostatnim czasie mocno zyskali na popularności zdobywając serca widzów kolejnymi rolami w filmach.

Szczególnie ciekawy temat poruszył rozmówcą  Rafał Zawierucha, który to występował m.in. w filmie tworzonym przez Quentina Tarantino. Na dodatek okazało się, że jego znajomości z wybitnym reżyserem oraz aktorami z najwyższej półki, dla przykładu Brad Pitt, Leonardo DiCaprio czy Margot Robbie, mogła przełożyć się na rozmowy dotyczące m.in. Kuby Wojewódzkiego.

Jak twierdzi Zawierucha, w trakcie pracy miał możliwość zapytania Leonarda DiCaprio, co sądzi na temat prowadzącego program „Kuba Wojewódzki”. – Leo di Caprio o Tobie też powiedział. Na prawdę. Ja mówię: Kuba Wojewódzki. A on mówi: Kuba Wojewódzki? Nie znam – zdradził Zawierucha.

WLOCIE.PL

Więcej postów