Atak na Iran: False flag scenario już wkrótce…

Atak na Iran

«Ma to być brudna (radioaktywna) bomba, do wybuchu której dojdzie w USA lub potężna eksplozja w Cieśninie Ormuz, paraliżująca jeden z amerykańskich lotniskowców…»

Gordon Duff – we współpracy z Nahed al Husaini – opierając się o wielorakie źródła dyplomatyczne pisze, że data amerykańskiego ataku na Iran została już ustalona i że nastąpi on w kwietniu lub w maju 2019.

Autorzy artykułu, jaki ukazał się 23 lutego 2019 na stronie Veterans Today, utrzymują, że wiadomość tę potwierdza mnóstwo przecieków i że bazuje ona na raporcie Muellera, a także informacjach, jakie miały dotrzeć do amerykańskich parlamentarzystów z Partii Demokratycznej.

Decyzja Trumpa o zaatakowaniu Iranu nie podlega ponoć dyskusji i stanowi jedyną istniejącą opcję.

Duff dodaje, że wiceprezydentowi Pence’owi – za wyjątkiem Francji oraz Wielkiej Brytanii – nie udało się przekonać innych sojuszników europejskich do amerykańskiego przedsięwzięcia. Za to obydwa wymienione kraje oczekują jedynie na pojawienie się casus belli, o którego realizacji ma wkrótce zostać podjęta decyzja.

Na liście możliwości, co do prowokacji, znajduje się tzw. brudna (radioaktywna) bomba, do wybuchu której miałoby dość w USA lub potężna eksplozja – spowodowana miną ulokowaną w Cieśninie Ormuz – paraliżująca jeden z wadliwych amerykańskich lotniskowców.

Veterans Today informuje, że USA przygotowały już swe siły powietrzne do ataku na Iran – co odnosi się do Qataru oraz bazy na Diego Garcia, a także zaopatrzyły w duże ilości uzbrojenia tak Arabię Saudyjską jak i Izrael.

Gordon Duff pisze dalej, że Iran zna amerykański harmonogram – prawdopodobnie dzięki swym 007 umieszczonym w Pentagonie.

To co niepokoi, pisze VT, to arsenał nuklearny Arabii Saudyjskiej oraz prezent Donalda Trumpa dla Izraela, tj. mająca niedawno miejsce dostawa do tego kraju taktycznych bomb atomowych, które staną się wyposażeniem izraelskich samolotów F35.

Duff informuje, że – podczas rozmowy nieoficjalnej z VT – przebywający w tych dniach w Damaszku przedstawiciel irańskiego ministerstwa spraw zagranicznych potwierdził wersję, którą VT przedstawia swym czytelnikom oraz poinformował, że «Iran jest gotów stawić czoła atakowi amerykańskiemu, a także ograniczyć szkody przez niego wyrządzone, nawet w przypadku użycia przez USA broni atomowej».

RAM.NEON24.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*