Można się popłakać ze ŚMIECHU! Nagrał, co jego pies potajemnie robi w klozecie

Można się popłakać ze ŚMIECHU

Pies może nauczyć się wielu niezwykłych sztuczek, ale ten czarny labrador potrafi robić coś naprawdę niesamowitego. Po obejrzeniu tego nagrania wielu internautów nie wierzyło w to, co przed chwilą zobaczyli. Pękali ze śmiechu, a samo video stało się hitem Internetu. Pies nazywany jest najlepszym przyjacielem człowieka i z tymi słowami bez wątpienia zgodzi się każdy szczęśliwy właściciel czworonoga. Wszystko dlatego, że psy kochają nas miłością bezwarunkową. Zwierzę nie patrzy na to, jak wyglądamy albo, ile zarabiamy. Im wystarczy tylko chwila uwagi i ciepło, aby nie widzieć świata poza swoim właścicielem. Co więcej, dostarczają nam niekiedy masę radości i uśmiechu, kiedy widzimy, co nasz pupil wyrabia. Poznajcie historię uroczego labradora.

Pies nauczył się niebywałej umiejętności

Nie da się ukryć, że posiadanie psa jest wielką przyjemnością, ale wiąże się z nią również masa obowiązków. Musimy zadbać o zdrowie naszego pupila, nie może mu również zabraknąć zarówno jedzenia, jak i wody. Nie możemy zapominać również o spacerach, aby nasz pupil odetchnął trochę świeżym powietrzem, wybiegał się oraz załatwił swoje potrzeby fizjologicznie.

Jednak, jak się jednak okazuje, przynajmniej w tej ostatniej kwestii, spacer nie jest potrzebny niektórym czworonogom. Oczywiście niejeden właściciel psa po powrocie do domu zastał na dywanie lub podłodze śmierdzącą niespodziankę, ale w tym przypadku mówimy o zupełnie innej sytuacji. W Internecie pojawiło się zaskakujące nagranie, na którym internauta potajemnie nagrał swojego psa, gdy ten korzysta z toalety. Jednak czworonóg nie pije wody z muszli klozetowej, a załatwia do niej swoje potrzeby. Co więcej, doskonale radzi sobie z używaniem deski klozetowej oraz spłuczki.

Internauci wprost nie mogą się nadziwić, jak pies mógł nauczyć się korzystać z toalety. Inni na ten widok nie mogą powstrzymać się od śmiechu. Nie da się ukryć, że nie każdy czworonóg jest zdolny posiąść takie umiejętności, ale dla wielu właścicieli byłoby to prawdziwe błogosławieństwo. Sprawdzi się to zwłaszcza w zimne i pochmurne poranki, kiedy trzeba wyprowadzić naszego pupila na spacer. Nagranie zyskało bardzo dużą popularność, ponieważ umiejętności tego psa są naprawdę niesamowite. To nie jest aportowanie, czy dawanie łapy, które potrafi większość psów. Tym razem to coś zupełnie innego i za to należą się brawa zarówno czworonogowi, jak i właścicielowi, który go tego nauczył.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*