Kiedyś była GWIAZDĄ TVN. Dzisiaj jest na dnie

Kiedyś była GWIAZDĄ TVN

TVN zgromadził pod swoimi skrzydłami wielu znakomitych artystów oraz dziennikarzy. Swoją działalnością promują stację, teraz jednak pojawiła się wstrząsająca informacja. Jedna z gwiazd, która gościła w kultowym programie, jest na dnie i głośno mówi o swoim uzależnieniu od alkoholu i narkotyków.  TVN jest jedną z największych telewizji w naszym kraju, która cieszy się gigantyczną oglądalnością. Wszystkie produkcje przyciągają uwagę milionów Polaków, którzy kojarzą je z najbardziej charakterystycznymi gwiazdami polskiej sceny oraz świata show-biznesu. Celebryci swoją działalnością promują stację, z którą są kojarzeni, bardzo uważać więc muszą na swoje zachowanie. Każda wpadka w miejscu publicznym może podważyć wiarygodność stacji, tak wstrząsającego wydarzenia jednak nie spodziewał się nikt. Ta gwiazda kiedyś była w uwielbianym przez Polaków programie TVN. Teraz jest na dnie i głośno mówi o swoim uzależnieniu od alkoholu i narkotyków.

Gwiazda TVN uzależniona od alkoholu i narkotyków

Luxuria Astaroth po raz pierwszy zasłynęła w naszym kraju dzięki wzięciu udziału w uwielbianym przez Polaków teledysku Donatana do utworu „My Słowianie”. Był to przełomowy moment w jej karierze, po którym zapraszano ją do wszystkich programów. Gościła nawet na legendarnej sofie w najpopularniejszym programie TVN „Kuba Wojewódzki”. Teraz jednak okazuje się, że słynna gwiazda świata show-biznesu spadła na samo dno, ma gigantyczny problem z narkotykami i alkoholem, a sprawa jest tak poważna, że konieczny był odwyk. – Miałam sprawę karną i mama postawiła mi ultimatum, że tego już było tak wiele i jeśli ja chcę, żeby ona żyła, to muszę koniecznie pójść na leczenie. Jeśli ja chcę, żeby ona nie umarła. No i rzeczywiście wtedy się otrząsnęłam i uznałam, że to wszystko idzie w złym kierunku i tak naprawdę, że ja się trzymam na nogach to jeszcze tylko rodzice… rodzice mnie na nich utrzymują. Na termin na odwyk czekałam chyba trzy cztery miesiące i w tym czasie, jak każdy narkoman, uznałam, że dobra, wykorzystam ten czas na fulla i będę się bawić – wyznała w rozmowie z Wirtualną Polską.

Luxiuria Astaroth walczy ze swoimi nałogami

Odwyk jest krokiem w dobrą stronę, jednak powrót do normalnego życia nie jest prosty. W wywiadzie zdecydowała się nawet powiedzieć kilka szczegółów na temat używek, które brała. – Z biegiem lat różnie się zmieniało. Teraz głównie od kokainy i alkoholu, nie? To tak w sumie naprawdę było na porządku dziennym – mówiła. Opowiedziała także o ciężkich początkach swojej walki. – Ja jeżdżę tam do tej pory, co dwa tygodnie mam terapię z moim terapeutą, tym, który mnie tam prowadził. Wyobraź sobie, że byłam pierwsza na odwyku, która chciała stamtąd spie****ać i ja już miałam nawet przemowę przygotowaną, że ja ich walę, że ja mam to w dupie, że jesteście frajerami, że ja będę chlała do końca życia, że w ogóle pier***ę was i nie wiadomo co tylko… – zdradziła. Choć odwyk dobiegł końca, Luxuria nie poukładała sobie jeszcze swojego życia i wciąż nie pokazuje się w świecie polskiego show-biznesu.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*