Synowa Martyniuka urodziła! Daniel pokazał dziecko i wywołał kolejny SKANDAL

Zenek Martyniuk został dziadkiem! Informacja właśnie obiega Internet oraz media w całej Polsce. Okazuje się, że Ewelina właśnie urodziła swoje pierwsze dziecko. Znamy płeć. Zenek Martyniuk długo czekał na ten dzień. Muzyk disco polo po raz pierwszy został dziadkiem. Mężczyzna z pewnością cieszy się z takiego obrotu spraw, zwłaszcza, że dotychczas jego rodzina miała wiele powodów do zmartwień. Czy nowy członek rodziny pogodzi małżeństwo?

Synowa króla disco polo urodziła. Co na to Zenek Martyniuk

Muzyk z pewnością czekał na tę informację. Chociaż do „dobrych wieści” dotarł Pudelek, interpretując wpis Daniela Martyniuka w mediach społecznościowych już wiemy, że wczoraj na świat przyszła wnuczka. – Kochamy się wszyscy razem, Połączeni – napisał na relacji na Instagramie Daniel.

Okazuje się, że widziany na zdjęciu szpital to zdecydowanie jedna z polskich porodówek. Wbrew temu, co mówił wcześniej syn muzyka – o porodzie w Arizonie – wnuczka Zenka musiała przyjść na świat w naszym kraju. Tabloidy postanowiły zapytać o sprawę matkę Ewelina. Kobieta jednak nie chciała komentować spraw, zwracając uwagę, że to jej prywatne przeżycie. Jeśli wierzyć doniesieniom Daniela, właśnie został ojcem.

Ślub i kryzys. Czy Daniel rozstał się z żoną?

O nich było głośno. Kiedy media dotarły do informacji o ślubie pary – ich nazwisko nie znikało z nagłówków tabloidów. Piękni, młodzi, zakochani – grzmiano. Daniel był chętnie zapraszany do programów, w których opowiadał o kulisach swojego małżeństwa. Z relacji mężczyzny wynika, że Noemi urodziła się 12 lutego w jednym z polskich szpitali. Daniel z pewnością chciałby się zmienić jednak z tego, co umieścił w swoim nagraniu, trudno stwierdzić, czy jest gotowy do sprawowania roli głowy rodziny.

Zdjęcia obiegają Internet, ale niepokoi fakt, że Daniel postanowił w Internecie zaznaczyć, że między nim a żoną stoi… teściowa. Absurdalne porównania i wspomnienia sprzed kilku tygodni pokazują, że mężczyzna raczej nie zmienił swojego stosunku do rodziców Eweliny. Na zdjęciu nie mogliśmy zobaczyć Zenka. Być może jeszcze czeka na odpowiedni moment do odwiedzin.

Fani oburzeni Internauci natychmiast wyrazili swoje oburzenie faktem, że w swojej relacji Daniel Martyniuk obraził rodziców Eweliny i wyjawił kolejne kulisy życia rodzinnego. Wyśmiewał także fakt wysłania go na odwyk, co było nieeleganckim posunięciem wobec Zenka. Muzyk chciał pomóc swojemu synowi i zapłacić za jego leczenia. W nagraniu Daniel wspomniał także o marihuanie, która w jego ocenie… nie powinna nikogo szokować. Zaznaczył także, że każdy Polak pali. Żona próbowała go uciszyć, zwracając uwagę, że nieodpowiednio się zachowuje.

Redakcja gratuluje szczęśliwym rodzicom.

Martyniuka kolejny SKANDAL

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*