SZOK! Znany naukowiec molestował studentów

Znany naukowiec molestował studentów

Doskonały lekarz, lubiany wykładowca i pożądny człowiek – tak o kardiologu Jarosławie G. mówiono przez lata w Legnicy na Dolnym Śląsku. Z ustaleń śledczych wynika jednak, że pod tą maską kryje się zboczeniec. Prokuratura ustaliła, że Jarosław G. dopuszczał się obrzydliwych czynów, gdy był dziekanem wydziału nauk o zdrowiu i kultury fizycznej.

Przez dwa lata od 2015 do 2017 roku, jego ofiarą padło 6 studentów ratownictwa medycznego wyższej szkoły zawodowej im. Witelona w Legnicy. Prokurator Lidia Tkaczyszyn nie ma wątpliwości: podczas egzaminów i zaliczeń doprowadzał studentów do poddania się tzw. innym czynnościom seksualnym. – Po prostu obmacywał studentów – mówi źródło Faktu.

To jednak nie wszystko. W jednym przypadku, 20-letni mężczyzna został przymuszony do wykonania czynności seksualnej. Sprawa wyszła na jaw, bo jeden z żaków opowiedział o swojej gehennie innemu wykładowcy. Ten zawiadomił rektora, a szef uczelni na początku 2018 roku prokuraturę.

G. do niczego się nie przyznaje i wciąż jest na wolności. Grożą mu 3 lata więzienia. Fakt dotarł do oskarżonego doktora. – Jak pan to skomentuje? – zapytaliśmy. – Nie rozmawiam z prasą. Żegnam ozięble – oznajmił, po czym rzucił słuchawką.

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*