„Będziesz następny”. Kolejny prezydent otrzymuje straszne pogróżki, mieszkańcy przerażeni

Nowa Sól jest w szoku. Prezydent miasta, Wadim Tyszkiewicz na jednej z ulic miasta zobaczył namalowane, przerażające pogróżki skierowane w swoją stronę. A wszystko w dniu pogrzebu tragicznie zmarłego prezydenta Adamowicza. Czy prokuratura zajmie się sprawą groźby? A może służby znowu zaniedbają sprawę, tak jak miało to miejsce w przypadku włodarza Gdańska? Nowa Sól pęcznieje od plotek. Jeden z mieszkańców miasta w obrzydliwy sposób postanowił zaatakować prezydenta miasta i zagrozić mu śmiercią. Napis, który pojawił się na jednej z ulic miasta sprawił, że mieszkańcy tej spokojnej miejscowości są bardzo zaniepokojeni. Czy policji uda się złapać sprawcę?

Wadim Tyszkiewicz, który w tym roku po raz kolejny objął urząd prezydenta miasta, był jednym z pierwszych, którzy wyrazili wyrazy swojego współczucia i kondolencji względem zmarłego przed tygodniem prezydenta Pawła Adamowicza. Śmierć polityka z Gdańska była wielką tragedią, która pogrążyła w żałobie całą Polskę. Teraz zapowiedź powtórki dramatycznych wydarzeń dostali mieszkańcy Nowej Soli.

Związany z Koalicją Obywatelską polityk w dniu pogrzebu swojego przyjaciela z Gdańska postanowił pokazać w swoich social mediach napis o treści „Tyszkiewicz będziesz następny”, który z miejsca wstrząsnął lokalną opinią publiczną. Czy prezydent lubuskiego miasta może czuć się bezpieczny? Jak zareagują służby? Od czasu śmierci Pawła Adamowicza policja ma ręce pełne roboty. Część mieszkańców naszego kraju w nienawistnych komentarzach zamieszczanych w internecie atakowała włodarzy swoich miast, zwiastując im los podobny do tego, jaki spotkał Adamowicza. Służbom udało się zatrzymać już kilku niedoszłych zamachowców, a także postawić zarzuty wszystkim, którzy odgrażali się planowanymi morderstwami.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*