Świąteczny KOSZMAR rodziny zaginionej 13-latki z Pomorza. Sprawa znalazła swój finał…

Świąteczny KOSZMAR rodziny

Gdańsk: okres świąteczny stał się prawdziwym koszmarem dla jednej z rodzin. Tuż przed Wigilią z domu zniknęła 13-latka, która przepadła zupełnie bez śladu. Rodzice błagali kogo tylko mogli o pomoc w jej odnalezieniu. Właśnie ujawniono najświeższe informacje odnośnie tej sprawy. Gdańsk: cała Polska żyła w ciągu ostatnich dni dramatem rodziny Sienkiewiczów, których 13-letnia córka Zuzanna zaginęła 23 grudnia. Kilkudniowe poszukiwania właśnie dobiegły końca. Służby poinformowały o rezultacie akcji poszukiwawczej.

Gdańsk: Zuzanna odnaleziona

Wiadomo było tylko jedno, 23 grudnia nastolatka była widziana w okolicach Galerii Bałtyckiej, a później słuch o niej zaginął. Służby niemalże natychmiast przystąpiły do akcji poszukiwawczej zakrojonej na wielką skalę.

– Sprawdzamy każdą informację, która spływa z mediów społecznościowych, są też telefony do policjantów. Sprawdzamy konkretne adresy. Już w dniu zaginięcia policjanci przekazali też informację o zaginięciu do komunikacji miejskiej. Wszelkimi drogami próbujemy odnaleźć dziewczynkę – powiedziała przed tygodniem na łamach portalu Gazeta.pl. aspirant Karina Kamińska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku. Specjalny apel w telewizji wystosowali rodzice dziewczyny, którzy prosili, aby wróciła do domu, niezależnie od tego, dlaczego go opuściła. – Moja córka uciekała z domu, ale zawsze w ciągu kilku pięciu godzin udawało mi się ją namierzyć. Teraz jest inaczej. To taki nastoletni bunt, ale również kwestia towarzystwa, w które wpadła moja córka. Nie masz się czego obawiać. Nasz dom jest zawsze otwarty, w każdej chwili możesz do niego wrócić. Nie będzie żadnej kary, po prostu wróć do nas – powiedział ojciec zaginionej.

Służby mundurowe przed kilkunastoma minutami poinformowały, że poszukiwania nastoletniej dziewczyny dobiegły końca. Na szczęście zakończyły się sukcesem, gdyż Zuzanna wróciła już do domu. – 13-latka cała i zdrowa odnalazła się dziś wieczorem w rejonie dzielnicy Gdańsk Osowa. Jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo, policjanci sprawdzają gdzie nastolatka przebywała w ciągu ostatnich dni oraz czy nie doszło do przestępstwa na jej szkodę – poinformowała aspirant Karina Kamińska. Funkcjonariusze przeprowadzą teraz konkretne czynności mające polegać na ustaleniu tego, dlaczego nastolatka postanowiła opuścić swój rodzinny dom i co robiła w tym czasie. Nie bez znaczenia będzie również stwierdzenie, czy w jej zaginięciu udział brały osoby trzecie, a jeśli tak, to jak wyglądał ich związek z całą sprawą.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!