Co tam się stało?! Żołnierz wytrzyma wszystko, ale nie przemówienie Macrona. „Padł jak zabity” [WIDEO]

przemówienie Macrona

Emmanuel Macron ma spore problemy w kraju. Od ponad miesiąca “Żółte Kamizelki” nie schodzą z ulic francuskich miast i wprost okazują swoje niezadowolenie spowodowane dotychczasowymi decyzjami swojego prezydenta i rządu.

Macron postanowił przed świętami odwiedzić Francuskich żołnierzy, którzy na co dzień pilnują porządku w Czadzie. Przebywa tam ponad 1300 żołnierzy. Z tej okazji odbyła się uroczysta wigilia, na której prezydent Francji postanowił wygłosić przemowę z okazji zbliżających się świąt. Niestety nie wszystko poszło tak jak miało.

W czasie przemówienia prezydenta przed francuskimi żołnierzami jeden z nich padł. „Żołnierz wytrzyma głód, pragnienie i ból, ale nie przemówienie Macrona” – napisał autor komentarza.

Nie brakuje teraz w sieci złośliwych, a może jednak prawdziwych stwierdzeń, że cała sytuacja jest po prostu idealnym odzwierciedleniem dotychczasowych rządów Emanuela Macrona?

Nie są do końca znane przyczyny, przez które wyszkolony do wszelakich ekstremalnych warunków i zadań żołnierz po prostu padł. Może rzeczywiście przemowa Macrona potrafi tak szkodliwie na człowieka wpłynąć?

https://twitter.com/violette_fields/status/1077169933543489536?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1077169933543489536&ref_url=https%3A%2F%2Fhnews.pl%2Findex.php%2F2018%2F12%2F27%2Fco-tam-sie-stalo-zolnierz-wytrzyma-wszystko-ale-nie-przemowienie-macrona-padl-jak-zabity-wideo%2F

HNEWS.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!