Biedronki w PANICE wycofują te produkty! Możecie się zatruć groźną bakterią

Biedronki w PANICE wycofują te produkty

Biedronka to jedna z największych sieci sklepów w naszym kraju. Jednak nawet w takim molochu zdarzają się wpadki. Niestety ta jedna konkretna może się odbić na zdrowiu Polaków. Biedronka to gigantyczna marka dyskontów, którą Polacy wprost pokochali. Praktycznie w każdym trochę większym mieście możemy zobaczyć szyld sklepu z uśmiechniętym owadem. Jednak z tą siecią związanych jest wiele kontrowersyjnych tematów. Początkowo mówiono o nieludzkich warunkach, jakie musieli znosić pracownicy. Potem mieliśmy świecące w ciemności kurczaki, w ostatnim czasie dochodzą nas słuchy o robakach w słodyczach. Jednak teraz mowa jest o niebezpiecznej bakterii, która potrafi rozstroić cały nasz organizm. Bez wątpienia nikt z nas nie chciałby mieć z nią do czynienia.

Biedronka wycofuje z półek swój produkt

Temat jakości żywności, którą dostaniemy w supermarketach, jest stary jak świat. Już od wielu lat ostrzega się nas, że jedzenie tam sprzedawane jest przepełnione chemią. Po całej Polsce krążą legendy o obmywaniu mięsa w płynach do mycia naczyń, aby to nie śmierdziało, czy o przedłużaniu daty ważności produktom, które powinny już zostać dawno temu wyrzucone. Jednak tego typu historie pozostają wciąż w sferze miejskich mitów.

Jednak ostatnio w Biedronce miała miejsce sytuacja, która bez wątpienia nie powinna się nigdy zdarzyć. Chodzi dokładniej fakt, że w jednej z mrożonek została znaleziona bakteria Salmonelli. Ostrzeżenie zostało wydane przez Główny Inspektorat Sanitarny, a sam produkt jest wycofywany z półek.

Bakteria została odnaleziona w mrożonce „Jagody leśne Mroźna Kraina”. Niestety nie wiadomo, ile osób zakupiło felerną partię mrożonych owoców, dlatego bardzo ważne jest, aby każdy, kto kupił je w ostatnim czasie, sprawdził dokładnie numer partii, ponieważ może go to uchronić przed bardzo nieprzyjemnymi problemami zdrowotnymi i wizytą w szpitalu. Jeżeli ktoś w swoim domu posiada wyżej wymieniony produkt o numerze serii 405 8 254 4/1, 08:15; data minimalnej trwałości: 09/2020. Powinien niezwłocznie go wyrzucić, nie bez powodu robią to sklepy w całej Polsce.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*