Wielki, okropny dramat gwiazdora Polsatu. Chodzi o dziecko

dramat gwiazdora Polsatu

Polsat jako jedna z największych stacji w naszym kraju pod swoimi skrzydłami ma wielu sławnych celebrytów i artystów, których uwielbiają wszyscy Polacy. Znamy ich z ekranów telewizorów – uśmiechniętych i idealnych, teraz jednak okazuje się, że jeden z gwiazdorów stacji walczy o życie najbliższego mu dziecka.  Polsat to jedna z trzech największych telewizji w naszym kraju, która pochwalić się może imponującą oglądalnością. Z niesłabnącym zainteresowaniem oglądamy perypetie bohaterów serialów emitowanych przez stację, zmagania celebrytów w różnych konkursach oraz rozmaite talent show. Nie mniej interesujemy się również samymi artystami pojawiającymi się na ekranach. Teraz okazuje się, że jeden z ulubionych gwiazdorów telewizji Polsat przeżywa ogromny dramat w życiu prywatnym. Artysta walczy o życie najbliższego mu dziecka, a sytuacja jest naprawdę poważna.

Gwiazdor telewizji Polsat walczy o życie dziecka

Kamil Mokrzycki jest muzykiem zespołu Sound’n’Grace, a szersza publiczność poznała go dzięki jego udziałowi w tanecznym show telewizji Polsat „Taniec z gwiazdami”. Mężczyzna dał się poznać jako osoba wyjątkowo otwarta i uśmiechnięta, nic więc nie wskazywało, że w życiu prywatnym przechodzi prawdziwy dramat. Okazuje się, że artysta już od 4 lat przeżywa dramatyczne chwile. Jego ukochana 6-letnia siostrzenica właśnie od takiego czasu bezustannie zmaga się z nowotworem. Jest nim nerwiak zarodkowy, neuroblastama czwartego stopnia. – To najbardziej złośliwy nowotwór u dzieci – mówi Mokrzycki. W ostatni czasie nastąpił nawrót choroby, przez co rodzina zupełnie się załamała. Koszty leczenia są ogromne – wynoszą około 4 milionów złotych i zdecydowanie przerastają możliwości finansowe artysty i jego bliskich.

Wiele sposobów, by pomóc małej dziewczynce

Oczywiście w pomoc dziewczynce zaangażowało się wiele osób ze świata polskiego show-biznesu oraz zwykłych ludzi, którzy chcą pomóc bezbronnemu, cierpiącemu dziecku. Swoje wsparcie okazać można na wiele sposobów – bezustannie organizowane są liczne zbiórki pieniędzy, w internecie pojawiło się również kilka licytacji, z których zyski przekazane zostaną na leczenie.   – Dopóki taka tragedia nie spotka cię osobiście, to obserwujesz to jak film. W momencie, kiedy to jest twoja historia, to nagle zmienia ci się myślenie. – tłumaczył gwiazdor telewizji Polsat. Później dodał, że codziennie w walce z chorobą widać „małe cuda”. – Widać je też w leczeniu Kai. Widać, że ona na to leczenie reaguje i że jest sens dalszej walki, także jedyną barierą dla nas są te olbrzymie pieniądze – podsumował.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*