HIT internetu! Polacy klaszczą. Angela Merkel powinna to zobaczyć

Angela Merkel

Angela Merkel może być z siebie dumna. Gwałty, morderstwa, bójki, ogólnie ubogacenie kulturowe idzie pełną parą. Z głupoty i naiwności Niemców zaczynają się śmiać nawet sami imigranci. Teraz w sieci pojawiło się nagranie jak jeden Arab opowiada dowcip o sytuacji w Niemczech i lenistwie imigrantów. To nagranie staje się hitem.

Nagranie jak arabski imigrant opowiada dowcip o niemieckim społeczeństwie i głupocie obecnych w tym kraju liberalno-lewicowych elit podbija internet. Arab na nagraniu wprost wyśmiewa się z głupoty Niemców.

Oni harują i zapracowują się by imigrant mógł na koszt podatnika balować i wypierać ich narodową kulturę. Brawo Pani Merkel, możesz być z siebie dumna. Więcej imigrantów, więcej!

Oto jaki dowcip opowiedział wesoły Arab. Niemcu słuchaj i płacz.

„Afrykański azylant chodzi po Norymberdze. Podchodzi do pierwszej napotkanej osoby i mówi „dziękuje, że mnie przyjęliście, że mogę tutaj mieszkać, mieć ubezpieczenie zdrowotne, jedzenie, dach nad głową”

A on mu odpowiada: „Ja nie jestem Niemcem tylko Albańczykiem!”

Afrykanin mówi – „O przepraszam.”

Podchodzi do kolejnej osoby o mówi: „Dziękuję za wszytko co dla mnie robicie”, a on mu na to: „Nie jestem Niemcem tylko Turkiem. Znowu „o przepraszam”.

Podchodzi do kolejnej osoby i mówi: „Dziękuje, za wszytko co dla mnie zrobiliście, że mnie przyjęliście do siebie”

A on mu na to „Nie jestem Niemcem tylko arabem”. Afrykanin wkurzony w końcu pyta. „To gdzie są wszyscy Niemcy?”

Arab patrzy w zegarek i uśmiechnięty mówi – „Pewnie w pracy”.

https://twitter.com/Wichura_/status/1067852799503990786?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1067852799503990786&ref_url=https%3A%2F%2Fdzisiaj.net.pl%2F1hit-internetu-polacy-klaszcza-angela-merkel-powinna-zobaczyc%2F

DZISIAJ.NET.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*