Widzowie TVN wściekli na gwiazdę hitowego show! Niespotykana fala HEJTU

TVN

TVN zakończył właśnie kolejny sezon hitowego Top Model. W poniedziałek odbył się finał siódmej edycji programu. Niektórym fanom naprawdę podskoczyło wczoraj ciśnienie, a wszystko za sprawą Joanny Krupy. TVN nadawał wczoraj wieczorem finałową galę 7. edycji Top Model, a to, kto odpadł, a kto zwyciężył, było przez chwilę kwestią dyskusyjną. Wszystko za sprawą błędu realizatorów, prowadzonego na żywo finału. Zapowiadająca triumfatorów supermodelka Joanna Krupa popełniła ogromny błąd przy odczycie zwycięzców, a raczej przegranych. Chodzi o to, że podczas finału na wybieg zaproszono w pewnym momencie zwycięzców głosowania przez wiadomości SMS, do którego dopuszczeni byli widzowie show. Prowadząca pomyliła się, podając nazwisko jednej ze zwyciężczyń.

Publiczność usłyszała nazwisko Ani Markowskiej, a nie prawdziwej zwyciężczyni Kasi Szklarczyk. Pomyłka wywołała falę hejtu, na którą gwiazda postanowiła odpowiedzieć.

Top Model w TVN: wpadka prowadzącej

Wydawałoby się niewinna pomyłka, rozwścieczyła wielu internautów, którzy natychmiast zaczęli najeżdżać na gwiazdę, która, co ważne, bardzo szybko poprawiła swoje słowa i wymieniła właściwą finalistkę. To samo zrobili technicy, pokazujący na telebimach zdjęcia uczestników. – O Jezus sorry, kochanie odpadasz – powiedziała, gdy tylko usłyszała, że nastąpiła pomyłka.

Joanna Krupa postanowiła wytłumaczyć swoje początkowe niepowodzenie za pomocą Instagrama. Modelka i prowadząca Top Model przedstawiła w sieci swoją wersję zdarzeń poprzez zamieszczone w serwisie krótkie nagrania. – Kochani bardzo dużo do mnie piszecie, co się stało z eliminacją między Anią i Kasią. Kochani, był błąd. Na wprost jak patrzyłam, było zdjęcie Huberta i Ani, a w ucho mi mówili, że Ania odpada. Ja jako prowadząca słucham co mówi w ucho, oraz co widzę przed sobą. Teraz jak patrzę na wideo, na wprost było dobrze, że pokazano tam właśnie zdjęcie Kasi i Huberta. To był błąd techniczny. To jest program na żywo. Kochani, przepraszam – powiedziała Krupa.

Zakończył się kolejny sezon hitowego show

Wczorajszy finał był wyjątkowy pod wieloma względami. Po raz pierwszy w historii z tej okazji w studio oprawa muzyczna wykonywana była na żywo. Zwycięstwo w całym show odniosła Kasia Szklarczyk. Drugie miejsce zajął Hubert Gromadzki. Podium zamknęła wspomniana wcześniej Ania Markowska. Zwyciężczyni otrzymała aż 100 tys. złotych i zawodowy kontrakt modelingowy. Oprócz tego podczas uroczystości przeprowadzono pokazy mody czołowych polskich projektantów. Impreza odbiła się szerokim echem w mediach głównie z powodu wpadki Krupy, nie zmienia to faktu, że cieszyła się sporą popularnością widzów.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*