Wielka Brytania. Półnaga kobieta pobita na ulicy. WSTRZĄSAJĄCE wideo!

Wielka Brytania

Internauci dyskutują o pobici kobiety, do którego doszło w nadmorskim Cleethorpes w Wielkiej Brytanii. Okoliczności incydentu są niejasne, ale na filmie, który pojawił się w mediach społecznościowych widać, że roznegliżowana ofiara wykrzykiwała coś w stronę grupy młodych mężczyzn. Gdy odchodziła, jeden z nich uderzył ją w pięścią w twarz. Cios był tak silny, że upadła nieprzytomna na ziemię.

Brytyjskie media opisują incydent, do którego doszło w Cleethorpes w Lincolnshire i starają się ustalić jego okoliczności. Wszystko zaczęło się od filmu, który pojawił się w mediach społecznościowych. Na nagraniu widać kobietę w krótkiej, rozpiętej sukience.

Blondynka kłóci się o coś z grupą młodych mężczyzn. Słychać wzajemne wyzwiska i przekleństwa. Po chwili ofiara odwraca się z zamiarem odejścia, ale na odchodne spluwa w ich stronę. Po chwili jeden z nich wymierza jej potężny cios prosto w twarz. Kobieta upada nieprzytomna. Na tym momencie wideo się kończy. Nie wiadomo, czy ofiara wymagała pomocy lekarskiej ani, czy mężczyzna, który ją uderzył został zatrzymany przez policję.

Sam film wywołał ogromną dyskusję wśród internatów. Większość komentujących potępia kobietę za splunięcie. Internauci zaznaczają jednak, że to nie usprawiedliwia mężczyzny, który ją uderzył. Uważają również, że zachował się jak tchórz, znokautował ją bowiem w momencie, gdy patrzyła w inną stronę.

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*