Rydzyk przygotował prawdziwą BOMBĘ na 1 grudnia! Będzie się działo

Rydzyk

Tadeusz Rydzyk potrafi bardzo mocno zaskakiwać Polaków. Wszyscy dobrze pamiętają to, jak udowodnił światu, że bezdomnego stać na samochód kosztujący majątek. Duchowny nie zwalnia tempa i już teraz stara się przygotować wszystkich na coś, co przebije jego wszystkie wcześniejsze akcje. Tadeusz Rydzyk zdecydowanie nie zamierza ukrywać się ze swoimi działaniami. Wraz z objęciem władzy przez Prawo i Sprawiedliwości zbiegł się początek okresu, w którym redemptorysta zaczął się czuć znacznie lepiej niż wcześniej. Już za kilka dni duchowny działający w Toruniu zaprezentuje całej Polsce wielką prezentacje swojej sił. Pierwsze zapowiedzi nie pozostawiają wątpliwości, że szykuje coś wielkiego.

Tadeusz Rydzyk pokaże, na co go stać

Wiadomo, że oczkiem w głowie Tadeusza Rydzyka jest Radio Maryja. To rozgłośnia przyczyniła się w największym stopniu do wielkiego rozwoju imperium duchownego, które teraz jest wyceniane nawet na ponad 200 milionów złotych. Dodatkowo wokół mediów kierowanych przez ojca zebrała się rzesza wiernych słuchaczy, którzy stanowią również bardzo poważną broń polityczną. Nic więc dziwnego, że urodziny Radia Maryja są zawsze organizowane z nieprawdopodobnym rozmachem. Redemptorysta potrafi wynająć najlepsze toruńskie miejscówki i zadbać o to, żeby wierni będący na miejscu zobaczyli z jak poważną machiną mają do czynienia. Na 1 grudnia zapowiedziano oficjalne obchody 27 urodzin rozgłośni. Uroczystość rozpocznie się w samo południe, a potrwa do późnych godzin popołudniowych. Na miejsce wybrano największą możliwą halę w mieście, czyli Arenę Toruń.

Pierwszego dnia grudnia w Toruniu zapewne nie zabraknie czołowych nazwisk z rodzimej sceny politycznej. Chociaż oficjalnie nie podano jeszcze listy dygnitarzy, którzy uświetnią uroczystość swoją obecnością, to patrząc na poprzednie lata trudno wątpić w ich obecność w tym roku. Dwanaście miesięcy temu przy tej samej okazji pojawili się m.in. Mariusz Błaszczak, Antoni Macierewicz, Jan Szyszko, Zbigniew Ziobro czy Beata Kempa. Urodziny organizowane przez Tadeusza Rydzyka są rokrocznie jedną z największych imprez w Toruniu. W tym roku nic się nie zmieni, gdyż do miasta ponownie przyjadą tysiące, o ile nie dziesiątki tysięcy wiernych, którzy będą chcieli uczestniczyć w święcie Rozgłośni. Taka sytuacja jest również dla Tadeusza Rydzyka bardzo dobrą okazją do zarobku. Wszyscy zapewne pamiętają słynne nagranie, w którym Toruński duchowny otrzymuje niezliczone koperty z datkami. Podczas tegorocznej celebracji urodzin Radia Maryja wierni będą mogli odebrać za darmo książki „Kształcenie charakteru”. Oczywiście standardowe „co łaska” nie zostało zabronione.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*