Internauci zaniepokojeni wyglądem Agaty Dudy. Coś strasznego dzieje się z pierwszą damą

Agata Duda

Agata Duda pełni obecnie jedną z najbardziej prestiżowych funkcji w naszym kraju. Ze stanowiskiem pierwszej damy związany jest oczywiście spory stres oraz dużo zmartwień, które ewidentnie dają się we znaki prezydenckiej żonie. Wyborcy są więc niezwykle zmartwieni wyglądem życiowej partnerki głowy państwa, która w ostatnim czasie coraz szybciej chudnie. Agata Duda zawsze kojarzyła się Polakom z naprawdę doskonałym wyczuciem stylu. Od początku kadencji męża, znaczna większość kreacji pierwszej damy staje się tematem dyskusji wśród internautów, którzy zazwyczaj chwalą jednak modowe decyzje żony prezydenta.

Agata Duda ma poważne problemy? Co się dzieje z pierwszą damą?

W ostatnim czasie częściej niż o stylizacjach pierwszej damy mówi się jednak o zmianach jej sylwetki. Wyborcy zauważyli bowiem, że Duda znacząco schudła i wygląda na bardzo zmęczoną, jakby borykała się z postępującymi problemami zdrowotnymi. Sama żona głowy państwa nie odpowiada oczywiście na te medialne doniesienia, które stają się coraz głośniejsze i bardziej stanowcze.

Szczególnie szeroko omawiano więc wygląd Agaty Dudy na ostatnim spotkaniu pierwszej pary z członkami fundacji WIOSNA w Pałacu Prezydenckim. Polityk oraz jego partnerka zaangażowali się bowiem jak co roku w Szlachetną Paczkę, dając obywatelom wzór pomocnej i otwartej na potrzeby ubogich postawy. Pierwsza dama pojawiła się na wydarzeniu w czarnej sukience z jasnymi, florystycznymi wzorami. Postawiła także na proste szpilki oraz duże kolczyki, które wyraźnie przypadły do gustu komentującym wygląd Agaty Dudy internautom. Wielu z nich konsekwentnie zaznaczało jednak, że żona prezydenta znów ewidentnie schudła, co elegancka kreacja ostatecznie jedynie wyeksponowała.

Wyborcy boją się o Agatę Dudę. To choroba czy zmęczenie? Liczni obywatele martwią się więc, czy pierwsza dama nie boryka się obecnie z poważnymi problemami zdrowotnymi, które wpływają na szybką utratę wagi. Część wyborców sugeruje za to, że Duda jest już po prostu bardzo zmęczona oraz przytłoczona obowiązkami, przekładającymi się także na jej sylwetkę. Bez względu na dokładną treść spekulacji, sugerują one niestety, że prezydencka żona znalazła się w trudnej sytuacji, którą trudno jest już niestety ukrywać. Chociaż wyborcy chcieliby, aby życiowa partnerka głowy państwa jak najszybciej odniosła się do tych doniesień, prawda na temat jej ewentualnej choroby nie ujrzy raczej światła dziennego zbyt szybko.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*