Niesamowite. Katolicy przekonują, ze to szokujące wideo jest dowodem na istnienie Aniołów Stróżów

Katolicy

Ksiądz jest osobą, która ma pomagać osobom wierzącym w ich duchownych rozterkach bądź też życiowych zakrętach. Jak się jednak okazuje, bardzo często pomagają nam siły, o których istnieniu nie mamy nawet pojęcia. Sieć okrążyło wideo, które ma być na to najlepszym dowodem. Ksiądz ze Stanów Zjednoczonych podzielił się ze światem radosną nowiną. Na swoim profilu na Twitterze opublikował film, który ma być dowodem na istnienie Aniołów Stróży. Katolicy udostępniają film dalej, a dziesiątki tysięcy ludzi przeciera oczy ze zdumienia.

Ksiądz przekonuje o istnieniu aniołów. Dowodem jest materiał wideo

Na mediach społecznościowych księdza Franka Pavone’a pojawiło się zaskakujące nagranie. Widać na nim, jak młody chłopiec stoi przez dłuższy czas przy barierce, wpatrując się w ziemię. Nagle, nie wiedzieć czemu, przeszedł o kilka metrów dalej i tam dalej sobie stał. Po krótkiej chwili w miejsce w którym wcześniej stał chłopiec z całym impetem uderzył rozpędzony samochód. Według księdza jest to prawdziwy dowód na istnienie Aniołów Stróży, którzy nie odstępują nas na krok i czuwają nad naszym życiem i bezpieczeństwem. Do materiału wideo ksiądz dodał poruszający opis.

– Proszę przekaż nagranie dalej! To będzie viral! Chociaż nie widzimy naszych Aniołów Stróżów, wszyscy je mamy. Wierzę, że to anioł stróż tego małego chłopca sprawił, że w ostatniej chwili odwrócił się i przeżył! Czy dziękowałeś dzisiaj swojemu Aniołowi Stróżowi? -spytał duchowny ze Stanów Zjednoczonych. Film rozstał rozpowszechniony na całym świecie i spotkał się z prawie samymi pozytywnymi komentarzami. Wszyscy wnikliwie oglądają film po kilka razy, aby przyjrzeć się, czy chłopiec w momencie zmiany miejsca nie widział już przypadkiem samochodu. Nie wskazuje jednak na to tempo jego chodu oraz zaskoczenie po uderzeniu rozpędzonego auta.

O istnieniu i ogromnej mocny aniołów przekonani są również internauci, którzy widzieli film. Wielu katolików zaczęło przywoływać podobne historie z ich życia, a także z życia ich najbliższych. Większa część z nich była niezwykle osobista i poruszająca. – Przepiękny film… w mojej rodzinie również był podobny przypadek, chodziło wówczas o noworodka w wózku… matka do dziś mówi, że nie wie co kazało jej wtedy przejść ulicę dalej! Twierdzi, że to było niesamowite, działo się zupełnie poza jej świadomością. Nikt nie wmówi mi, że nikt nad nami nie czuwa – podzieliła się swoją opowieścią jedna z internautek.

https://twitter.com/frfrankpavone/status/1063120861027282944

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*