Gwiazdor uwielbianego show TVN walczy o życie. Sytuacja jest dramatyczna

show TVN

Właśnie pojawiły się nowe informacje o stanie zdrowia znanego gwiazdora, który zyskał popularność dzięki uwielbianemu show telewizji TVN. Sytuacja jest dramatyczna lecz najnowsze wieści dają delikatną nadzieję na to, że celebrytę, który doznał rozległego wylewu krwi do mózgu i przebywa obecnie w śpiączce, uda się w końcu wybudzić. Lekarze są w tej kwestii podzieleni. Gienek Loska podbił serca milionów Polaków dzięki udziałowi i zwycięstwu w programie Mam Talent, emitowanemu przez telewizję TVN. Wokalista pojechał na Białoruś odwiedzić swoją matkę i niestety doznał tam rozległego i nagłego wylewu krwi do mózgu. Mężczyzna przebywa w śpiączce, a każdy jego dzień to walka o życie.

Pojawiły się nowe informacje ws. zdrowia Gienka Loski, zwycięzcy show TVN

Gienek Loska ma zaledwie 43 lata, a przy jego łóżku od miesięcy czuwają dwie najważniejsze kobiety w jego życiu – matka i życiowa partnerka.

Sytuacja piosenkarza dalej jest na tyle dramatyczna, że nie jest możliwym, by sprowadzić go do Polski. Jednak najnowsze informacje, które przedostały się do mediów, pozwalają nabrać nadziei, że uda się go w końcu wybudzić ze śpiączki. – Reaguje na bodźce, wszystko słyszy, odpowiada na pytania przez zaciśnięcie dłoni i mrugnięcie oczami – powiedział dziennikarzom Tomasz Kopeć, prezes Polskiej Fundacji Muzycznej. Jednak czy to rzeczywiście jest prawdą, a nie jednie pobożnym życzeniem najbliższych mu osób, które czuwają przy jego łóżku? Zdaniem lekarzy specjalistów, osoby, które przebywają w śpiączce nie reagują nawet na najsilniejsze bodźce, diagnozuje się u nich brak jakichkolwiek odruchów, które zostają zniesione. Jedynym, który pozostaje zachowany jest oddech, dzięki czemu mózg nadal może kontrolować pracę serca.

Zbiórka pieniędzy na walkę o życie Gienka Loski

W walkę o powrót do zdrowia Gienka Loski zaangażowały się setki tysięcy Polaków, które wsparły pieniężnie zbiórkę środków na jego leczenie. To właśnie dzięki nim udało się zakupić specjalne pneumatyczne łóżko do rehabilitacji, kosztowne lekarstwa oraz niezbędne środki higieniczne. Gienek Loska nadal przebywa pod stałą opieką. Od momentu, kiedy wypisano go ze szpitala minął już miesiąc. Obecnie piosenkarz przebywa w domu matki i nie miał robionych żadnych badań od czasu hospitalizacji. – Od wyjścia ze szpitala minął ponad miesiąc, a Gienek nie był przebadany. Wyniki wiele nam powiedzą, będzie jasne czy będzie możliwe przewiezienie go do Polski i czy też będziemy szukać leczenia na Białorusi – powiedział Tomasz Kopeć.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*