BEZCZELNE pytania w DDTVN! Widzowie są wściekli na prowadzącą jak osy

Kinga Rusin

Kinga Rusin nie może mówić ostatnio o dobrej prasie. Słynna gwiazda telewizji śniadaniowej TVN zalicza ostatnio wpadkę za wpadką. Kobieta, która jest ikoną stacji, doprowadziła dzisiaj do furii widzów bardzo niestosownymi pytaniami, jakie miała względem jednej z zaproszonych przez siebie gwiazd. Czy dziennikarka przekroczyła granicę dobrego smaku i kultury? Internauci nie mają wątpliwości. Kinga Rusin jest postacią równie barwną, co kontrowersyjną. Fani prowadzącej Dzień Dobry TVN cenią jej barwne poczucie humoru i swobodę w rozmowie, a drudzy często zarzucają gwieździe brak profesjonalizmu. Dzisiaj to przeciwnicy byłej żony Tomasza Lisa mogą triumfować. Dziennikarka zaliczyła olbrzymią wpadkę.

Kinga Rusin zadawała bezczelne pytania? Widzowie są wściekli

Są tematy, których lepiej nie poruszać publicznie, a już na pewno zalicza się do nich kwestia cudzych zarobków. Ta uniwersalna prawda wtłaczana jest przez naszych rodziców i społeczeństwo od samego początku. Jak się okazuje, zasada ta jest obca Kindze Rusin, która w bardzo odważnym pytaniu postanowiła wyciągnąć od Julii Wieniawy i jej mamy, ile zarabiają. Kwestia dla dziennikarki była o tyle istotna, że matka gwiazdy jest także jej menadżerką. Powszechnie mówi się, że 19-letnia gwiazda, która zdobyła popularność dzięki roli w serialu Rodzinka.pl, jest obecnie jedną z najlepiej zarabiających celebrytek, która bije na głowę zarobkami swojego działającego od wielu lat w show biznesie partnera. Rusin koniecznie chciała poznać całą prawdę, co doprowadziło do bardzo niezręcznej wymiany zdań.

– Opinia mamy jest dla mnie najważniejsza. Mama zawsze trzymała pieczę nad wszystkimi moimi rzeczami i formalnością było nazwanie jej menadżerką – mówiła aktorka. Ta odpowiedź widocznie nie wystarczyła Kindze Rusin, która dalej brnęła w rozmowę. Na uporczywe pytania ikony TVN o podział pieniędzy, widocznie zdenerwowane kobiety postanowiły szybko uciąć temat. – Nie ma o czym gadać w tej kwestii.- powiedziała zszokowana takim pytaniem Julia Wieniawa.

Internauci byli wściekli na Rusin jak osy

Według internautów dziennikarka przekroczyła wszystkie możliwe granice swoim zachowaniem. Prośba o podzielenie się informacjami dotyczącymi zarobków przed tyloma tysiącami widzów wzbudziła wielkie emocje obserwatorów. „O pieniądzach się nie mówi, pieniądze się ma, bezczelna, niekulturalna, babska ciekawość”, „Wścibska i zawistna Rusin. Niech się zajmie swoimi pieniędzmi. Mało jej?”,” Brawo Julka, chociaż powinnaś użyć nieco słów ze słownika np. Marcina Różalskiego. Chociaż wiem, że na wizji nie wypada, ale może chociaż poza nią. Niektóre pytania dziennikarzy mnie zaskakują…”- to jedne z niewielu komentarzy internautów. Czy dziennikarka przeprosi za swoje zachowanie? Wpadki Rusin są ostatnimi czasy bardzo mocno komentowane. Kobieta na wizji pomyliła nawet Jacka Kuronia…z Jackiem Kurskim.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*