Gwiazda Klanu wpadła w SZAŁ! Ostre słowa po oskarżeniach o romans

Gwiazda Klanu wpadła w SZAŁ

Agnieszka Kaczorowska, tancerka i aktorka znana przede wszystkim ze swoich wieloletnich występów w serialu TVP „Klan” postanowiła zdecydowanie odpowiedzieć na krążące o niej plotki. Skomentowała posądzenia o romans z jednym z największych gwiazdorów polskiej telewizji, mocno uderzając przy tym w dziennikarzy. Agnieszka Kaczorowska jest częścią obsady „Klanu” niemal od samego początku produkcji. Gwiazda zawodowo zajmuje się również tańcem towarzyskim, w którym odniosła wiele sukcesów. Od 2014 roku występuje w „Tańcu z gwiazdami” jako trenerka. Również na tym polu nie może narzekać na brak triumfów. Dwukrotnie stawała na podium programu – w 2015 wygrała, a w 2016 zajęła drugie miejsce.

Kaczorowska jest niezwykle rozchwytywana, a niedawno pojawiła się na stronach autobiografii Kuby Wojewódzkiego. Jak można było się domyślać, natychmiast wywołało to podejrzenia o romansie. Gwiazda postanowiła odpowiedzieć na te zarzuty.

Agnieszka Kaczorowska odpowiada dziennikarzom

„Król TVN” wydał niedawno autobiografię o tytule „Nieautoryzowana biografia”. Na jej łamach opisał relacje z wieloma kobietami polskiego show-biznesu.   Wśród nich pojawiła się także Agnieszka Kaczorowska. Dziennikarze natychmiast uznali, iż jest to dowód na romans z dziennikarzem i showmanem. Gwiazda „Klanu” ostro odpowiedziała na te zarzuty. Niestety ku rozpaczy paparazzi, nie będzie możliwości sfotografowania ich razem. – Wyciąganie wniosku o romansie z fragmentu książki Kuby Wojewódzkiego jest nieumiejętnością czytania ze zrozumieniem dziennikarzy, którzy takie rzeczy piszą, ponieważ we fragmencie nie było napisane, że cokolwiek oprócz „kawy poza kamerami” się między nami wydarzyło – powiedziała Kaczorowska.

Po głowie dostało się też samemu Kubie Wojewódzkiemu. Aktorka jasno powiedziała, co myśli o podobnych zabiegach literackich. – Słabe to jest, że Kuba próbuje wypromować swoją książkę na popularnych obecnie nazwiskach –  dodaje w rozmowie z „Plejadą”.

Kaczorowska wrzuciła zdjęcie z mężem Rozmowa z „Plejadą” nie była jedyną odpowiedzią Kaczorowskiej na doniesienia o romansie. Gwiazda, by dobitnie pokazać, że jest „zajęta” zamieściła w serwisie Instagram zdjęcie ze swoim mężem. – Będzie mnie bronił i chronił w każdej sytuacji, więc nie radzę podskakiwać… – czytamy.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!