Doda upokorzyła Rozenek! Zmiażdżyła ją jednym komentarzem

Doda upokorzyła Rozenek

Doda jest obecnie związana z Emilem Stępniem, którego poślubiła kilka miesięcy temu. Wciąż nie cichną jednak echa jej konfliktu z Radosławem Majdanem, z którym rozwiodła się w 2009 roku. Szczególna niechęć podzieliła ją z obecną partnerką piłkarza, Małgorzatą Rozenek-Majdan, którą boleśnie upokorzyła właśnie na Instagramie. Doda poznała Radosława Majdana w 2003 roku. Para zdecydowała się na ślub już dwa lata później, jednak małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Mimo tego po rozwodzie wydawało się, że para utrzymuje raczej dobre relacje i nie żywi do siebie urazy.

Jakie relacje łączą Dodę i Małgorzatę Rozenek-Majdan?

Wszystko zmieniło się jednak ponoć, kiedy piłkarz zaczął spotykać się z Małgorzatą Rozenek. Jak donoszą media, prezenterka nie lubi jego byłej żony, o czym sama Doda często opowiada w wywiadach. Piosenkarka także zdaje się mieć bardzo negatywny stosunek do gwiazdy stacji TVN, co nie umknęło uwadze licznych fanów.

Już jakiś czas temu w sieci pojawiły się złośliwe doniesienia, według których Rozenek-Majdan coraz bardziej upodabnia się do Rabczewskiej-Stępień. Panie ma łączyć już nie tylko blond fryzura, ale także styl ubierania. Internauci zauważają bowiem, że znana z programu „Projekt Lady” prezenterka znacząco zmieniła sposób doboru kreacji, kiedy związała się z obecnym mężem. Fani ponownie nawiązali do tej kontrowersyjnej sprawy, kiedy Doda poprosiła na swym koncie na Instagramie, aby odgadli, za kogo przebierze się na przyjęcie z okazji Halloween. Jak zapewniła, szczęśliwiec, który odgadnie jej pomysł na strój, zostanie zaproszony za kulisy koncertu w Warszawie. – Za Rozenek? – zapytała więc złośliwie jedna z internautek, a na odpowiedź Rabczewskiej-Stępień zdecydowanie nie trzeba było długo czekać. – Od jakiegoś czasu nie muszę się przebierać – stwierdziła przewrotnie Doda.

Doda o Rozenek-Majdan. Konflikt między gwiazdami nadal trwa

Chociaż wielu sympatyków piosenkarki było rozbawionych jej złośliwością, samej Małgorzacie Rozenek-Majdan zdecydowanie nie było do śmiechu. Szczególnie bolesny dla prezenterki może się okazać fakt, iż wielu internautów decydowało się w komentarzach na kolejne uwagi. „To chyba działa w drugą stronę… Pani Rozenek lubi się przebierać za ciebie i nawet Halloween nie musi być tego powodem”; „Nikt nie jest pewny, za kogo się przebierzesz, jednak wszyscy mogą być pewni, że Rozenek przebierze się za ciebie” – czytamy w komentarzach na koncie Doroty Rabczewskiej-Stępień na Instagramie.

Doda upokorzyła Rozenek

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!