Słynny jasnowidz Jackowski ujawnił największy SEKRET Meghan Markle

Jackowski ujawnił największy SEKRET

Meghan Markle i jej ciąża wzbudzają tak ogromne emocje, że sam Krzysztof Jackowski postanowił się zaangażować w sprawę odgadnięcia płci przyszłego potomka monarchii brytyjskiej. W najnowszym wywiadzie z polskim dziennikiem, najpopularniejszy jasnowidz w Polsce ujawnił największy sekret królewskiej rodziny. Czy jego wersja się potwierdzi? Meghan Markle urodzi córkę czy syna? To najczęściej zadawane pytanie w brytyjskich tabloidach. Okazuje się, że z równym zaangażowaniem losy brytyjskiego rodu śledzi… polski jasnowidz. Jackowski przewidział przyszłość pięknej księżnej Sussex.

Krzysztof Jackowski zna płeć dziecka Meghan Markle. Co powiedział polski jasnowidz? Patrząc na zdjęcie żony Harry’ego, Jackowski wypowiedział się na temat płci jej dziecka. – Tu mi się kojarzy chłopiec, czyli przyszły książę – powiedział bez zawahania polski jasnowidz.

Polski wróżbita wskazał także na inną, dość entuzjastyczną wizję dotyczącą przyszłości młodego małżeństwa książąt. – Może w przyszłości żona księcia urodzi też bliźniaki. A takie mam odczucie, też mi się to kojarzy – powiedział Jackowski. Kiedy urodzi Meghan Markle? Księżna Sussex urodzi swoje pierwsze dziecko w kwietniu 2019 roku. Fani historii królewskiego dworu już nie mogą się doczekać, kiedy przywitają nowego członka rodziny. Wielu zaznacza, że piękna księżna z pewnością odnajdzie się w roli matki. Ma już 37 lat!

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*