Agata Duda jak miłosierna samarytanka. Te zdjęcia chwytają za serce

Pierwsza dama Agata Duda ma kalendarz wypełniony po brzegi. Bierze udział w akcjach charytatywnych, towarzyszy mężowi w czasie zagranicznych podróży. Odwiedza dzieci w szkołach albo zaprasza je do Pałacu Prezydenckiego. Ale nie tylko o najmłodszych pamięta pierwsza dama, ale i o najstarszych. Agata Duda odwiedziła seniorów z Jaworzna.

Agata Duda odwiedziła podopiecznych Domu Seniora w Jaworznie (województwo śląskie) z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych. Pierwsza dama podkreśliła: – Jest to szczególna okazja do tego, by uświadomić sobie, jak wielkim bogactwem są dla naszego społeczeństwa seniorzy, i jakie mamy wobec seniorów powinności.

Nie obyło się bez wzruszających rozmów, bo seniorzy opowiadali Agacie Dudzie o swoim zdrowiu, codzienności i wierze. Pierwsza dama wzięła też udział w warsztatach terapii zajęciowej. Wraz z pensjonariuszami Domu Seniora zabrała się za ozdabianie ikon. A także posadziła drzewo na pamiątkę spotkania.

Na oficjalnej stronie prezydenta można zobaczyć wzruszające zdjęcia z tego spotkania. Pierwsza dama niczym miłosierna samarytanka pochylała się nad seniorami. Czułe gesty Agaty Dudy na pewno zostały przez nich docenione, widać, że wizyta pani prezydentowej przypadła seniorom do gustu i była dla nich bardzo ważna.

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.