Niemcy mają już dość imigranckich fanaberii Merkel. “Nie mogę wyjść na ulice. Arabowi pytają moją żonę: „Chcesz się pie…..?”

Jako Niemiec idziesz do więzienia jeżeli nie zapłacisz podatków. A tacy ludzi pozostają wolni!

– krzyczał mężczyzna w Chemnitz podczas antyimigranckich protestów.

Jak widzimy na filmie, część Niemców ma już dość polityki niemieckiego rządu, który nie potrafi reagować na skandaliczne zachowania sprowadzonych do ich kraju „uchodźców”.

Jeden z widocznych na filmie mężczyzn tłumaczy jak straszna jest sytuacja przeciętnego białego Niemca, który chce po prostu normalnie żyć w kraju sterroryzowanym przez imigrantów Merkel.

Pracowałem przez 40 lat i nie mogę wyjść na miasto z moimi wnukami. Dlaczego? Moja żona i pasierbica wyszły ostatnio na miasto i Arabowie na oczach policji, dobrze ubrani, ze smartphonami przeszli obok niej i pytał: „Chcesz się pie…..? Chcesz się pie..…? – krzyczy mężczyzna.

Zadaje sobie pytanie, czy to normalne? Gdybym ja to zrobił cztery lata temu, to trafiłbym do więzienia jako przestępca seksualny – dodaje.

Dołącza do niego drugi z mężczyzn.

Jako Niemiec idziesz do więzienia jeżeli nie zapłacisz podatków. A tacy ludzi pozostają wolni! To jest nie do pojęcia! – mówi.

Pierwszy Niemiec tłumaczy dlaczego doszło do zamieszek w Chemnitz. Wiesz dlaczego były zamieszki? Jeden z nich przeszedł koło grobu, splunął na ten grób i powiedział „gówniany Niemiec”. Dlatego skopali im tyłki. To był powód! – tłumaczy.

Każdy komu się to nie podoba, nazywany jest nazistą– dodaje drugi.

Po ataku nożowników w Chemnitz doszło do zamieszek, które wywołali przedstawiciele skrajnych ugrupowań. W odpowiedzi na te wydarzenia zorganizowano … antyrasistowski koncert muzyczny.

WPOLITYCE.PL

Więcej postów