Na urodzinach Macierewicza był też Misiewicz. Przygotował dla byłego szefa niespodziankę

W sobotę w warszawskim klubie Palladium odbyła się impreza urodzinowa Antoniego Macierewicza. Były szef MON skończył w piątek 70 lat. Dla jubilata filmik-niespodziankę przygotował także… Bartłomiej Misiewicz.

Wśród wielu okolicznościowych nagrań dla Antoniego Macierewicza pojawił się również filmik, który w poniedziałek pokazał na Twitterze Bartłomiej Misiewicz. Jeden z pupilów byłego szefa MON ujawnił niespodziankę wideo, w której pokazano głównie to, z kim Macierewicz spotykał się na szczycie w ostatnich latach.

„Jedna z urodzinowych niespodzianek dla ministra Macierewicza przygotowana przez współpracowników z czasów MON. Prawdziwy sojusznik NATO i USA” – czytamy w poście. Za to w nagraniu możemy zobaczyć polityka PiS, kiedy ściska dłoń Ronalda Reagana, Baracka Obamy czy Donalda Trumpa.

Skok do wody

Furorę w sieci zrobił również filmik pokazany przez innego protegowanego Macierewicza – Edmunda Jannigera. Widzimy na nim byłego szefa MON w czasie skoku z 5-metrowej wieży do wody. Być może dla niektórych jest to szokiem, ale Macierewicz w młodości trenował skoki do wody na basenie w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

KAMIL RAKOSZA

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!