Antoni Macierewicz robi „1,5 salta w przód w pozycji kucznej”. Edmund Janniger pokazał nagranie

Antoni Macierewicz obchodził w sobotę 70. urodziny. Na imprezie w warszawskim klubie zaprezentowano, w jak dobrej formie fizycznej jest były szef MON.

Formę Antoniego Macierewicza zachwalał podczas swojego przemówienia Jarosław Kaczyński. Prezes PiS mówił, że niektórzy mu jej zazdroszczą. Wspomniał też o skokach do wody z wieży, które są ponoć domeną Macierewicza. 

Okazuje się, że w czasie imprezy urodzinowej, którą byłemu szefowi MON wyprawiło środowisko „Gazety Polskiej”, odtwarzany był filmik, na którym widać skaczącego do wody Macierewicza. 

– To ten właśnie skok (półtora salta w przód w pozycji kucznej z 5 metrowej wieży) – napisał Edmund Janniger, współpracownik Macierewicza. Na Twitterze podzielił się też filmem:

O skokach Antoniego Macierewicza pisały Onet i Polityka. Za czasów pracy w MON Macierewicz miał nocami korzystać z basenu żandarmerii wojskowej oraz trampoliny, a obiekt otwierano specjalnie dla niego. Polityk jest znany z zamiłowania do sportów wodnych; w młodości trenował skoki do wody w Pałacu Młodzieży w Warszawie.

GAZETA.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*