To ślubne zdjęcie stało się HITEM. Młodzi załamani…

To ślubne zdjęcie stało się HITEM

Surrealistyczne sceny rozegrały się podczas sesji ślubnej młodej pary z Devon (południowo-zachodnia Anglia). Małżonkowie, którzy chcieli się sfotografować w popularnym wśród nowożeńców ogrodzie, spotkali się z niespodziewaną przeszkodą. W miejscu, gdzie młodzi robią sobie zdjęcia, beztrosko opalała się skąpo odziana kobieta. Prośby nowożeńców i gości, by zeszła im z kadru spotkały się z ostentacyjną odmową. Plażowiczka została zatem uwieczniona na zdjęciach, a fotografie stały się hitem internetu.

To ślubne zdjęcie stało się HITEM

To miał być najpięknieszy dzień w życiu Marka Linga (49 l.) i Mandy Cripwell (35 l.). Para wzięła ślub, a jego ukoronowaniem miała być sesja zdjęciowa w rajskim ogrodzie w jednej z dzielnic w Devon. Nowożeńcy i ich goście przybyli na miejsce z zamiarem pozowania do zdjęć, gdy omal nie potknęli się o opalającą się kobietę. Odziana w skąpy strój kąpielowy, wygodnie rozłożona na kocu plażowiczka nie miała zamiaru zawracać sobie głowy gromadzącymi się dookoła niej weselnikami. Wręcz przeciwnie. Stanowczo odmówiła, gdy pan młody grzecznie ją poprosił, by na chwilę zeszła z kadru – donosi lokalny dziennik DevonLive.

Zawiedzeni małżonkowie i ich goście zaczęli pozować do zdjęć, pomimo obecności roznegliżowanej kobiety. Plażowiczka ustąpiła dopiero później, gdy poprosił ją o to kierowca limuzyny. Kobieta odeszła kilka kroków dalej, ale na trawniku pozostawiła wszystkie swoje rzeczy. 

Goście weselni nie kryli złości. – Połowa Torquay robi swoje ślubne zdjęcia w tym ogrodzie, powinna była o tym wiedzieć! – powiedział syn pana młodego.

Niesforną plażowiczkę sfotografowała jedna z zaproszonych na ślub kobiet. – Nie wiem, czy fotograf był w stanie zrobić dobre zdjęcia, czy nie. W końcu wstała po dziesięciu minutach, ale zostawiła za sobą cały bałagan. To było cholernie lekceważące – podkreśliła autorka zdjęcia, które już stało się prawdziwym hitem internetu.

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!