KOMPROMITUJĄCE nagranie z zebrania PiS. „Przyjmujecie do partii komunistów!”

KOMPROMITUJĄCE nagranie z zebrania PiS

Żale i gorzkie słowa. Jeden z rozgoryczonych działaczy PiS z Kielc wrzucił do internetu nagranie ze spotkania lokalnych polityków, na którym słychać wiele utyskiwań. „Przyjmujecie do partii komunistów i lewaków” – mówi jeden z działaczy.

Chodzi o zebranie kieleckich polityków Prawa i Sprawiedliwości, które odbyło się 25 czerwca. Spotkanie prowadził przewodniczący lokalnego komitetu PiS Andrzej Wilkosz – podaje „GW”. Okazuje się, że Wilkosz ma wielki żal do swojej partii za odwołanie go z funkcji skarbnika lokalnych struktur. Jest też skonfliktowany z radnym PiS Jarosławem Karysiem, który zastąpił go na stanowisku skarbnika.

W emocjonalnym przemówieniu wygłosił wiele gorzkich słów. – Pan Karyś powiedział, że poprzyjmowałem sobie do komitetu komunistów i lewaków, którzy mnie popierają – żalił się Wilkosz. – To nieprawda, to nieprawda! – krzyczał na te słowa Karyś. Wilkosz jednak nadal upierał się przy swoim. – Takie słowa padły! – wołał.

Wilkosz uważa, że stracił posadę skarbnika, bo zbyt często składał wiązanki kwiatów podczas licznych uroczystości patriotycznych. Zarzekał się, że wcale nie wybierał drogich kwiatów, tylko takie za 30-40 zł. – Przy ostatnich uroczystościach z okazji okrągłej rocznicy katastrofy smoleńskiej poszły dwie wiązanki w ciągu jednego dnia za 300 zł. Można było! A mnie za 40 zł chcieli zjeść! Do więzienia! Bo ja wydaję pieniądze! – denerwował się działacz PiS.

Karyś wielokrotnie chciał zabrać głos, ale jego oponent mu go nie udzielał. Gdy Karyś wreszcie mógł się odezwać, nazwał słowa Wilkosza kłamstwami.

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*