Makabra w Małopolsce! Dwie osoby z podciętymi gardłami

Makabra w Małopolsce! Dwie osoby z podciętymi gardłami

Dramat rozegrał się w małopolskiej miejscowości Roków, leżącej nieopodal Wadowic. Nie żyją dwie osoby w starszym wieku.

Tragedia zapewne miała podłoże rodzinne. Para, która straciła życie była bowiem małżeństwem. Roków do jedna ze wsi na południu Polski. Lokalna społeczność jest wstrząśnięta makabrycznym odkryciem i wydarzeniami do jakich tam doszło.

Jeden z mężczyzn przy okazji odwiedzin w swoim domu znalazł zwłoki swoich rodziców. Była to kobieta w wieku 73 lat oraz jej 75-letni mąż. Obydwoje mieli podcięte gardła. Rany zadane ostrym narzędziem spowodowały śmierć obydwojga małżonków.

Na miejscu czynności procesowe podjęli funkcjonariusze policji, a także prokurator. Mają oni wyjaśnić okoliczności tragedii oraz ustalić szczegóły wydarzeń do jakich doszło w leżącej niedaleko Wadowic miejscowości.

Rmf24.pl przekazało nieoficjalne doniesienia na temat makabrycznych wydarzeń w domu nie żyjących małżonków. Jest bardzo prawdopodobne, że doszło w tym przypadku do tzw. poszerzonego samobójstwa, polegającego na odebraniu sobie życia po uprzednim zamordowaniu innej osobie. Takie sytuacje zazwyczaj łączą się z mocno emocjonalnymi okolicznościami.

W tym przypadku, bardzo możliwa jest wersja wydarzeń, według której 75-latek zabił nożem swoją żonę, po czym samemu odebrał sobie życie zadając sobie śmiertelne ciosy ostrzem. Źródłem takich dramatycznych scen jakie się rozegrały w Rokowie, miały być problemy rodzinne polegające na częstych kłótniach między członkami rodziny.

Na potwierdzenie tych doniesień oraz dokładne wyjaśnienie sprawy tej tragedii należy jednak jeszcze poczekać.

PROSTOZMOSTU24.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*