21-letni uchodźca z Afryki usiłował zgwałcić 90-letnią Niemkę

21-letni Gambijczyk, ubiegający się o azyl w Niemczech, został aresztowany pod zarzutem kradzieży i napaści seksualnej – donosi „Presseportal”.

Azylant włamał się do pokoju 90-letniej kobiety nad ranem 26 maja 2018 r. Było to w domu opieki w Wendlingen. Gdy starsza kobieta spała, zaatakowała ją, usiłując zgwałcić.

21-latek nie mógł sobie poradzić ze staruszką, która skutecznie odpychała agresora. Gdy już wiedział, że nie da rady zgwałcić, zaczął ściągać z jej palca obrączkę Kiedy to też się nie udało, ukradł telewizor.

Zaalarmowany personel natychmiast zaczął ścigać Gambijczyka, zdołali zrobić mu zdjęcie – to pomogło policjantom na odnalezienie sprawcy. Został umieszczony w areszcie w Stuttgarcie, będzie czekał na proces.

To nie jest odosobniony przypadek, imigranci w Niemczech dokonują coraz częściej napaści seksualnych na staruszki. Kilka tygodni temu w Kempen na policję zgłosiły się starsze kobiety, które były na tamtejszym cmentarzu molestowane seksualnie. Najstarsza molestowana kobieta liczy 83 lata. Sprawca jest opisywany jako około 25-letni mężczyzna ze Sri Lanki. W 2016 roku w Düsseldorfie, Souhayl M., 19-letni uchodźca z Maroka, zgwałcił 90-letnią kobietę idącą do kościoła.

PRESSEPORTAL.DE

Więcej postów