Witold Waszczykowski trafił do szpitala w Warszawie

Witold Waszczykowski trafił do jednego z warszawskich szpital. Nieoficjalnie media podają, że polityk miał mieć problemy z oddychaniem.

Z ustaleń portalu Onet.pl wynika, że były minister spraw zagranicznych trafił do szpitala. Polityk został przewieziony do Wojskowego Instytutu Medycznego przy ul. Szaserów w Warszawie, gdzie przejdzie serię badań. Nieoficjalnie media podają, że były szef polskiej dyplomacji miał problemy z oddychaniem. Tą samą placówkę opuścił w piątek prezes PiS Jarosław Kaczyński, który przebywał w szpitalu przez kilka tygodni w związku z problemami z kolanem.

Terlecki w krakowskim szpitalu

To kolejny polityk Prawa i Sprawiedliwości, który w ciągu ostatnich dni znalazł się w szpitalu. W niedzielę na SOR do jednej z krakowskich klinik trafił wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki. W związku z tym, polityk odwołał spotkania z wyborcami w Ciężkowicach, oraz w Tarnowie. Rzecznik klubu PiS Beata Mazurek informowała na Twitterze, że po krótkim pobycie na SOR Terlecki wyszedł ze szpitala. Polityk jest już w domu. Z jego zdrowiem jest ok – napisała Mazurek na swoim profilu na Twitterze.

WPROST.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.