Agencja towarzyska w mieszkaniu sekretarza PO? „Mam piękną bieliznę”

Agencja towarzyska w mieszkaniu sekretarza PO? "Mam piękną bieliznę"

Kolejna polityczna afera czy szokujące, ale nieprawdziwe informacje podane przez media? Dziennikarze Radia Szczecin zapewniają, że weszli do mieszkania, w którym jest agencja towarzyska. Przekonują, że lokal należy do aresztowanego posła PO Stanisława Gawłowskiego (50 l.). Żona oskarżanego o przyjmowanie łapówek polityka twierdzi, że mieszkanie wynajmuje porządna kobieta. I zapowiada w tej sprawie pozwy.

Wyniki swojego śledztwa dziennikarze Radia Szczecin ujawnili wczoraj. Zadzwonili pod numer z ogłoszenia towarzyskiego. Za godzinę spędzoną z prostytutką trzeba zapłacić 180 zł. Kobieta wskazała im adres. Reporter wszedł do mieszkania, zapłacił, a następnie przeprowadził krótką rozmowę. – Radiu Szczecin udało się ustalić nieoficjalnie z trzech niezależnych źródeł, kto jest właścicielem nieruchomości – przekonują dziennikarze, wskazując na Stanisława Gawłowskiego, czyli byłego sekretarza generalnego PO, który od kilku tygodni jest w areszcie. – To totalna bzdura! To normalne mieszkanie, w którym nie ma żadnej agencji towarzyskiej! Mieszka tam normalna, porządna kobieta. I nie ma takiej możliwości, żeby ta kobieta prowadziła dom publiczny. Za chwilę napiszą, że ja jestem prostytutką… Na mojego męża wymyślają coraz większe bzdury! – komentuje nam Renata Gawłowska. I zapowiada, że już dziś zostanie skierowany do sądu pozew przeciwko Radiu Szczecin.

Wczoraj dziennikarz „Super Expressu” rozmawiał z mieszkańcami tego budynku. – Różne rzeczy ludzie gadają, ale do nas nie trafiło żadne oficjalne zgłoszenie, że w tym mieszkaniu prowadzona jest jakaś działalność – mówi Grzegorz Dąbek, członek zarządu wspólnoty mieszkaniowej.

Udało nam się zdobyć numer telefonu do osoby, która wynajmowała mieszkanie. W niedzielę kobieta nie odbierała. Ale po wpisaniu numeru w wyszukiwarkę internetową, wyskakują ogłoszenia towarzyskie sprzed lat. „Jesteś samotnym biznesmenem, nie masz z kim iść na Sylwestra, mogę dotrzymać Ci towarzystwa, tu w Szczecinie na balu, lubię tańczyć, jestem atrakcyjną kobietą 50-letnią, szczupłą czarnulką, będę Twoją ozdobą” – kusi… „Mam piękną bieliznę, majteczki, haleczki … – czytamy w innym ogłoszeniu.

Przypomnijmy, że Stanisław Gawłowski jest podejrzewany o przyjęcie łapówki na co najmniej 175 tys. zł w gotówce i dwóch zegarków o wartości 25 tys. zł.

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*